dr n. med. Artur Pudło

2,6
2,4
2,5
2,4

Rozczaeowany jestem bo byłem prywatnie na Mickiewicza zalecil holtera na 3 dni nosic, a tu się okazało ze jego aparat to PRZEZYTEK lat 80-tych a nie jaki się stoju w 21 wieku ten ciezar nosiłem az mi zwrocil uwagę lekarz rodzinny, wiec odradzam tego lekarza

Szkoda czasu i kasy zainkasowal 2 razy i kazal dalej zrobić wyniki i znowu na kontrole przyjść, a nic nowego nie powiedział od czasu jak sam wiedziałem ze trzeba szukac przyczyny i zmienić leki odradzam

Byłem prywatnie ale nie jestem zadowolony bo motal się z diagnoza mimo ze przyniosłem kupe wynikow aktualnych a kazal mi swoje badania robic,.Nic nie pomogl ale kazal znowu przyjść a ja emeryt i kasy tyle nie mam na prywatne wizyty odradzam

Tyle zrobić kazal mi badan za wizyte skasowal do kieszeni kase i kazal znowu z wynikami przyjść,cos mi tu podpada ta taktyka ,nie polecam jest dużo lepszy wybor madrych lekarzy

Rozczarowany jestem ,bo kazal zrobić multum badan i to pare setek złotych i z wynikami dopiero cos powie,oj omijac go szerokim lukiem wie tyle co lakarz rodzinny szkoda czasu i pieniędzy bez paragonu!

fachowy bardzo konkretny i sympatyczny lekarz.

fachowy bardzo konkretny i sympatyczny lekarz.

W zasadzie nic się nie dowiedziałam od tego lekarza...

W zasadzie nic się nie dowiedziałam od tego lekarza...

Bardzo dobra diagnoza i dobór leków odmieniły moje życie

Bardzo dobra diagnoza i dobór leków odmieniły moje życie