lekarz Bożena Lasota

Kardiolog

Bardzo dobry lekarz potrafi dobrze zdiagnozować chorobę i zaproponować odpowiednie leki. Godny zaufania i polecenia.

Już po pierwszej wizycie cenie bardzo Panią Doktor. Za całokształt. Gdyby tylko otaczała Panią Doktor sekretarka/pielęgniarka, która tez kocha ludzi, byłoby super!

Już po pierwszej wizycie cenie bardzo Panią Doktor. Za całokształt.

Już po pierwszej wizycie cenie bardzo Panią Doktor. Za całokształt.

Pani Dr Lasota jest lekarzem o nadzwyczajnych kwalifikacjach i ogromnej wiedzy medycznej Bardzo profesjonalna, cierpliwa oraz pełna empatii . Osoby które mają zaszczyt być pacjentami na pewno to potwierdzą. Pani Dr wielokrotnie stawia prawidłową diagnozę i przeprowadza pełne leczenie. Często trafnie diagnozuje pacjentów którzy mają problemy z uzyskaniem poprawnej diagnozy u innych lek. specjalistów. Oczywiście polecam wszystkim pacjentom. Dzięki Pani dr uwolniłem się od wielu problemów zdrowotnych. Zdrowia i miłych pacjentów. Pozdrawiam.

Bardzo dobry lekarz poradzi wyjaśni,robi tez badania co jakis czas mam robione usg serca.Jestem zadowolona zreszta ma dużo pacjentów czyli o czymś to świadczy.

Bardzo dobry lekarz poradzi wyjaśni,robi tez badania co jakis

Pierwszy kontakt telefoniczny z tą panią doktor odstraszył mnie skutecznie od wizyty. Kilka dni usiłowałem się dodzwonić, nikt nie raczył odebrać. Kiedy się dodzwoniłem, pani doktor potraktowała mnie obcesowo, po czym rzuciła słuchawką. Po takim początku nie sądzę, abym się po tym specjaliście mógł spodziewać czegoś dobrego.

Efektem leczenia u Pani Doktor był 10 cm chłoniak śródpiersia u najbliższej mi osoby. Lekarka nie zleciła żadnego usg i innych badań, zaleciła za to spacery...i chłoniak rósł z miesiąca na miesiąc. Dzięki kompetencji Pani Doktor moja córeczka nie pozna swojej Babi. A moja Mama przeżyła piekło ciężkich i wyczerpujących chemii i radioterapii.

Mama przeżyła piekło ciężkich i wyczerpujących chemii i radioterapii.

Leczę się u Pani dr Bożeny Lasoty od stycznia 2001 roku Znakomita kardiolog , wyrozumiała i cierpliwa Polecam wszystkim sercowcom , jeśli się tu dostaną , bo pacjentów jest bardzo dużo

Leczę się u Pani dr Bożeny Lasoty od stycznia 2001 roku
Znakomita kardiolog , wyrozumiała i cierpliwa

Witam Z tego co się zorientowałam to Pani dr Lasota nie ma specjalizacji z kardiologii a jedynie z chorób wewnętrznych, więc nie wiem dlaczego przyjmuje w poradni kardiologicznej.

..aspiruje do wszystkowiedzącej..bywa opryskliwa..oszukuje pacjenta,nie kieruje na badania które mogłyby przyśpieszyć postawienie diagnozy...a w ogóle to szkoda gadać....