lekarz Bożena Lasota

3,2
3,6
3,4
2,9

Pani Dr Lasota jest lekarzem o nadzwyczajnych kwalifikacjach i ogromnej wiedzy medycznej Bardzo profesjonalna, cierpliwa oraz pełna empatii . Osoby które mają zaszczyt być pacjentami na pewno to potwierdzą. Pani Dr wielokrotnie stawia prawidłową diagnozę i przeprowadza pełne leczenie. Często trafnie diagnozuje pacjentów którzy mają problemy z uzyskaniem poprawnej diagnozy u innych lek. specjalistów. Oczywiście polecam wszystkim pacjentom. Dzięki Pani dr uwolniłem się od wielu problemów zdrowotnych. Zdrowia i miłych pacjentów. Pozdrawiam.

Bardzo dobry lekarz poradzi wyjaśni,robi tez badania co jakis czas mam robione usg serca.Jestem zadowolona zreszta ma dużo pacjentów czyli o czymś to świadczy.

Bardzo dobry lekarz poradzi wyjaśni,robi tez badania co jakis

Leczę się u Pani dr Bożeny Lasoty od stycznia 2001 roku Znakomita kardiolog , wyrozumiała i cierpliwa Polecam wszystkim sercowcom , jeśli się tu dostaną , bo pacjentów jest bardzo dużo

Leczę się u Pani dr Bożeny Lasoty od stycznia 2001 roku
Znakomita kardiolog , wyrozumiała i cierpliwa

Dr Bożena Lasota jest znanym i bardzo cenionym lekarzem na prawobrzeżu Szczecina (m.in. dzielnice: Zdroje, Żydowce, Szcz. Dabie i Os. Słoneczne) wielu pacjentów dojeżdża do Niej z Centrum Szczecina oraz okolic. Codziennie przyjmuje po kilkudziesięciu pacjentów. Do niedawna nawet do późnych godzin wieczornych. Jest lekarzem o wielkim sercu i ogromnej odpowiedzialności.Wiele koniecznych badań wykonuje na specjalistycznym sprzęcie w swoim gabinecie. Żaden pacjent nie jest przez Nią traktowany "specjalnie" bez względu na status społeczny. Nie muszę Jej polecać aby nie przeciążać jej dodatkowym nadmiarem pracy. Każdemu, kto będzie miał szczęście zostać pacjentem pani dr Bożeny Lasoty - serdecznie gratuluję i wierzę, że dzięki Niej wyzdrowieje i żył będzie o wiele dłużej niż mu sądzono.
Dziękuję Pani Dr - Henryk Antoni Kaczmarczyk

Pierwszy kontakt telefoniczny z tą panią doktor odstraszył mnie skutecznie od wizyty. Kilka dni usiłowałem się dodzwonić, nikt nie raczył odebrać. Kiedy się dodzwoniłem, pani doktor potraktowała mnie obcesowo, po czym rzuciła słuchawką. Po takim początku nie sądzę, abym się po tym specjaliście mógł spodziewać czegoś dobrego.

Duzo cirpliwości , rozmowa z pacjentem przebiega spokojnie , rzeczowo , Pani Doktor uprzejma , miła , tłumaczy pacjentowi co bedzie dalej , jakie planuje podjąć kroki leczenia .Dawno nie spotkałam tak miłej i rzeczowej lekarki .Nalezy podkreślic , iz Pani Doktor wzbudza duże zaufanie u pacjenta , potrafi w sposób cudowny nawiązać kontakt . Jestem szczęśliwa ,że poznałam takiego lekarza - to rzadkość !!!! Życze sukcesów w pracy zawodowej i wielu miłych pacjentów

Efektem leczenia u Pani Doktor był 10 cm chłoniak śródpiersia u najbliższej mi osoby. Lekarka nie zleciła żadnego usg i innych badań, zaleciła za to spacery...i chłoniak rósł z miesiąca na miesiąc. Dzięki kompetencji Pani Doktor moja córeczka nie pozna swojej Babi. A moja Mama przeżyła piekło ciężkich i wyczerpujących chemii i radioterapii.

Mama przeżyła piekło ciężkich i wyczerpujących chemii i radioterapii.

Dr.Bożena Lasota jest wspaniałym lekarzem,poświęca pacjentowi dużo uwagi,budzi zaufanie,jest cierpliwa,naprawdę super Doktor. Kto się do niej dostanie ma po prostu szczęście,polecam każdemu.

Kto się do niej dostanie ma po prostu szczęście,polecam każdemu.

Lekarz przyjazny pacjętowi lecz długo trzeba czekać na wizytę zw łaszcza gdy jest się starszą osobą

Witam Z tego co się zorientowałam to Pani dr Lasota nie ma specjalizacji z kardiologii a jedynie z chorób wewnętrznych, więc nie wiem dlaczego przyjmuje w poradni kardiologicznej.