lekarz Bożena Lasota

Kardiolog

Duzo cirpliwości , rozmowa z pacjentem przebiega spokojnie , rzeczowo , Pani Doktor uprzejma , miła , tłumaczy pacjentowi co bedzie dalej , jakie planuje podjąć kroki leczenia .Dawno nie spotkałam tak miłej i rzeczowej lekarki .Nalezy podkreślic , iz Pani Doktor wzbudza duże zaufanie u pacjenta , potrafi w sposób cudowny nawiązać kontakt . Jestem szczęśliwa ,że poznałam takiego lekarza - to rzadkość !!!! Życze sukcesów w pracy zawodowej i wielu miłych pacjentów

Nigdy w życiu nie spotkałam się z tak nieuprzejmym lekarzem!!!Nie polecam tego lekarza nikomu!!! Zostałam potraktowana jak ostatni śmieć...

Dr.Bożena Lasota jest wspaniałym lekarzem,poświęca pacjentowi dużo uwagi,budzi zaufanie,jest cierpliwa,naprawdę super Doktor. Kto się do niej dostanie ma po prostu szczęście,polecam każdemu.

Kto się do niej dostanie ma po prostu szczęście,polecam każdemu.

Stanowcza nie polecam. Pani doktor jest nieuprzejma,złośliwa i bardzo humorzasta. Nie przyjmie pacjenta poza kolejnością nawet gdy on źle się czuje (odsyła do lekarza rodzinnego lub na pogotowie)tłumaczac się, ze "ja tez mam rodzinę i musze sie nią zająć" Co do jej kompetencji tez mam duże wątpliwości. Podsumowując do Pani doktor Lasoty bez kija się nie podchodzi!

Raczej nie polecam, są lepsi kardiolodzy.

Raczej nie polecam, są lepsi kardiolodzy.

Lekarz przyjazny pacjętowi lecz długo trzeba czekać na wizytę zw łaszcza gdy jest się starszą osobą

nie polecam....jak ktoś ceni swoje zdrowie powinien tą przychodnię omijać z daleka.dotyczy to również dr oskaldowicz.na temat dr sobuś ,która jako trzeci kardiolog przyjmuje w tej przychodni,nie wypowiadam się bo nie znam...

Jestem pod jej opieką i własnie mam zamiar zmienić lekarza. Ostatnio źle się czuję a ona odmówiła mi wizyty, kazała się rejestrować na na za miesiąc i wysłała do lekarza rodzinnego. NIe potrafi kompleksowo ocenić mojego zdrowia i od roku zgadywanka o moich bólach w klatce.

Bardzo kompetentny lekarz,niespotykanie uprzejmy,słuchający pacjenta. Pani doktor wykryła dzięki kompleksowym badaniom niedomagania mojego serca i dzięki temu mogłem podjąć stosowne leczenie. Dzięki temu moje zdrowie i komfort życia znacznie się polepszyły.

Bardzo kompetentny lekarz,niespotykanie uprzejmy,słuchający pacjenta.
Dzięki temu moje zdrowie i komfort życia znacznie się polepszyły.

Dr Bożena Lasota jest znanym i bardzo cenionym lekarzem na prawobrzeżu Szczecina (m.in. dzielnice: Zdroje, Żydowce, Szcz. Dabie i Os. Słoneczne) wielu pacjentów dojeżdża do Niej z Centrum Szczecina oraz okolic. Codziennie przyjmuje po kilkudziesięciu pacjentów. Do niedawna nawet do późnych godzin wieczornych. Jest lekarzem o wielkim sercu i ogromnej odpowiedzialności.Wiele koniecznych badań wykonuje na specjalistycznym sprzęcie w swoim gabinecie. Żaden pacjent nie jest przez Nią traktowany "specjalnie" bez względu na status społeczny. Nie muszę Jej polecać aby nie przeciążać jej dodatkowym nadmiarem pracy. Każdemu, kto będzie miał szczęście zostać pacjentem pani dr Bożeny Lasoty - serdecznie gratuluję i wierzę, że dzięki Niej wyzdrowieje i żył będzie o wiele dłużej niż mu sądzono.
Dziękuję Pani Dr - Henryk Antoni Kaczmarczyk