lekarz Iwona Adamczyk-Wojaczek

3,4
3,2
3,4
3,2

Nie mogę złego słowa powiedzieć o tej lekarce, ufam jej "w ciemno", zarówno moje córki, jak i synów zawsze traktowała bardzo dobrze, uprzejmie, podchodziłafachowo, cierpliwie tłumacząc każdą chorobę czy przypadłość. To lekarz, który rozwiewa wątpliwości rodzica, uspokaja. Leczenie zawsze było szybkie i skuteczne. Jeszcze się nie pomyliła ta pani doktor w diagnozie, a jesteśmy jej pacjentami od dobrych kilkunastu lat

Lekarz na medal. Pani Doktor Adamczyk uratowała życie mojej córci. Chodzę tylko do niej. Intuicja, fachowość, trafne diagnozy. Polecam ją z całego serca!

Pani doktor Adamczyk jest bardzo profesjonalna, przy czym umie normalnie porozmawiać z rodzicem. Leczę u niej dzieci od lat, i nawet nie myślę o zmianie lekarza.

Bardzo nieodpowiedzialna kobieta, nie rozpoznaje prawidłowo choroby, podaje antybiotyk na wszystko, nawet na to na co nie powinno się go podawać. Dziecko musiało przeleżeć dwa tygodnie w szpitalu rejonowym, potem w wojewódzkim. Ledwo uszło z życiem. A Pani doktor haotyczna, nie słucha rodzica, bada szybko, bez skupienia. Nie polecam, nie nie - nigdy więcej.

A ja byłam bardzo zadowolona z usług tej pani doktor. Miła do dzieci, fachowa, leczę u niej dzieci od lat, szczerze polecam.

Zdecydowanie profesjonalna lekakrka, leczy prawidłowo nie wzbudza powodów do niepokoju ; )

Ta lekarka powinna skończyć w więzieniu!!! Przepisała potrójną dawkę leku Storoniazidom dla dorosłego 10 letniemu dziecku!!! Przepisała ten lek również rocznemu dziecku chociaż jest to zabronione!!!!Farmacełta w aptece przecierał oczy ze zdumienia!!! Ona chciała nam zabić dzieci!!!

Absolutnie nie polecam. Żle postawiona diagnoza zakończyła się pobytem w szpitalu.

Absolutnie nie polecam.
Żle postawiona diagnoza zakończyła się pobytem w szpitalu.

Na 100 % nie polecam szkoda waszych dzieci .

Na 100 % nie polecam szkoda waszych dzieci .