Iwona Adamusiak-Kutrowska

Pediatra

bardzo dobry specjalista, rzetelny, dokładny diagnosta, przesympatyczna osoba, dużym plusem jest możliwość zamówienia wizyty domowej

Polecam wszystkim!!!kobieta ma wspaniałe podejście zarówno do dziecka jak i do rodzica.Swoją diagnozę popiera kompleksowymi badaniami.gdyby nie ona wykończyłabym sie psychicznie z moja 6 tygodniowa córeczka.a coreczka zaplakala by sie na śmierc...wszyscy pediatrzy odsyłali nas z kwitkiem twierdząc;"że to normalne, ze dziecko musi płakac, że to przejdzie z wiekiem"dopiero pani Iwona zleciła badania krwi, moczu, usg brzuszka..nie zbagatelizowała problemu i pomogła mojemu dziecku.Polecam wszystkim mama naprawde!!

Wciąż poszukujesz "Pediatra Kołobrzeg"?

Zagłoby 9

ulica Ogińskiego Michała 6
NZOZ Best-Med
ulica Szkolna 4
78-125 Rymań
Ośrodek Leczniczo-Wypoczynkowy Kormoran Sp. z o.o.
ulica Portowa 8