Jeżeli rekonstrukcja piersi to tylko u dr Iwony Chruścickiej. Poza wyjątkowym talentem i umiejętnościami jej atutem jest że , uczyła się od najlepszych i przeprowadzała rekonstrukcje z prof. dr hab. n. med. Janusz Jaśkiewiczem- co naprawdę robi różnicę. Dr Iwona Chruścicka amputowała mi obie piersi z powodu obustronnego raka i obie tez zrekonstruowała. Wyglądają perfekcyjnie, efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania a podczas wieloetapowego leczenia nie było żadnych komplikacji. Jestem jej ogromnie wdzięczna tak jak i wiele innych pacjentek. To wspaniały lekarz.

Pani doktor jest lekarzem godnym polecenia perfekcyjna,kompetentna specjalistka w dziedzinie chirurgii onkologicznej i plastycznej.Z powodu nowotworu piersi dr.Chruscicka przeprowadzila mastektomie z jednoczesna rekonstrukcja piersi w 2etapowym procesie wstawienie ekspandera a potem wymiana na implant.Efekt wspanialy wszystko wyglada fantastycznie .To najlepsza specjalistka w zakresie rekonstrukcji piersi.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Gdańsk"?

dr

Tczew
Medgart Centrum Medyczne
Marii Skłodowskiej-Curie 3
80-210 Gdańsk
Alfamed Przychodnia Lekarzy Specjalistów
Warszawska 40A
06-500 Mława