dr n. med. Iwona Damps

Alergolog

Wspaniały lekarz. Pani doktor jest wnikliwa, b sumienna, ciepła i empatyczna i wyrozumiała. Wspiera pacjenta w chorobie. Młodzi medycy obecni czasem w czasie pracy pani doktor mają znakomity przykład wzorowego lekarza. Dziękuję Pani Doktor!

Wspaniały lekarz. Pani doktor jest wnikliwa, b sumienna, ciepła i empatyczna
przykład wzorowego lekarza. Dziękuję Pani Doktor!

Każdemu życzę takiego lekarza..Jest bardzo dokładna, świetny diagnosta, przemiła co daje komfort pacjentowi..Pozdrawiam Panią dr.Damps

To najlepsza lekarka z jaką się spotkałam, kompetentna, super dokładna, sumienna, a przy tym pełna empatii i szacunku do chorego.Zawsze potrafiąca pocieszyć w złych momentach. Jestem szczęśliwa, że trafiłam właśnie na takiego lekarza. Dziękuję Pani doktor za pomoc.

Kolejka posuwa się wolno, ponieważ Pani Doktor poświęca każdemu z pacjentów dużo uwagi. Ma czas na dokładne zbadanie, wyjaśnienie, wkłada w to dużo serca. Bardzo pomogła w mojej chorobie. Dziękuję Pani Doktor i pozdrawiam!

Wciąż poszukujesz "Alergolog Gdańsk"?

Szpital Dziecięcy Polanki
ulica Polanki 119