Alergolog Gdańsk

Wolny termin: 28 Cze o 14:00. Sprawdź inny. # 1

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne - Szpital Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego

Gdańsk

Bardzo dobra, fajna i miła lekarz. Pomaga i odpowiada na pytania. Najlepszy lekarz pediatrii i alergologii. Podoba mi się.

Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Danuta Moszyńska

Alergolog dziecięcy, Alergolog

Luxmed

Gdańsk

Wspaniała lekarka bardzo dobrze nawiązuje kontakt z dziećmi, fachowe podejscie mimo nieodpłatnej wizyty

Wspaniały lekarz. Pani doktor jest wnikliwa, b sumienna, ciepła i empatyczna
i wyrozumiała. Wspiera pacjenta w chorobie. Młodzi medycy obecni czasem w czasie pracy pani doktor mają znakomity
przykład wzorowego lekarza. Dziękuję Pani Doktor!

Wspaniały lekarz. Pani doktor jest wnikliwa, b sumienna, ciepła i empatyczna
przykład wzorowego lekarza. Dziękuję Pani Doktor!

Opinia dodana przez: Jadwiga

Jaskółcza 7/15 lok. 51
80-767 Gdańsk

Od kiedy mój syn został pacjentem Pani doktor inaczej wyglada jego zycie. W porze letniej może normalnie funkcjonować- ma b.dobrze dobrane leki.

CORDIMED
ul. Biała 7A
Gdańsk

Lekarz po prostu na piątkę! Profesjonalne podejście do pacjenta. Dokładnie tłumaczy przyczyny i jak należy postępować, jakie robić badania.

Opinia dodana przez: Marek

Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna
ulica Pomorska 96
80-333 Gdańsk

Bardzo kompetentna lekarka. Leczę się u niej od kilku lat. Zdiagnozowała chorobę a właściwie bardzo nietypową przyczynę choroby. Wnikliwie analizuje co mówię i wyciąga wnioski. Polecam !!!!

Opinia dodana przez: Anna

Szpital Dziecięcy Polanki
ulica Polanki 119
80-308 Gdańsk

Rewelacyjna lekarz, z powołania, kompetentna, rzeczowa. Godna zaufania z doskonałym podejściem do małego pacjenta jak i jego opiekunów. Polecam, dla nas niezawodna od ok 20 lat, leczy nasze drugie pokolenie 👍

Opinia dodana przez: ola

witam
czy moglabym proscic o namiar na pania doktor. pilnie dziekuje

Medcare

Gdańsk

małomówny introwertyk ale bardzo rzeczowy i kompetentny lekarz, leczę się u niego od lat i jestem szczerze polecam go innym chorym

szpital dziecięcy
polanki
Gdańsk

Leczę córkę u Pani dr od 4 lat/od 4 roku życia/ z dużymi efektami. Jest miłą osobą mającą podejście do dzieci, jedynie może trochę zabieganą:-), ale co najważniejsze kompetentną. Obecnie widujemy się coraz rzadziej z Panią dr co jest dowodem na to, że leczenie wyeliminowało niemal wszystkich problemów z alergią. Moje dziecko prawie nie choruje! Polecam!
Ps. Autorów negatywnych opinii proszę o konkrety i ujawnienie - łatwo napisać szkalująca opinię jako anonim.
Mama Oli

Opinia dodana przez: sylwia