Alergolog Gdańsk

dr n. med. Bożena Kujawska-Kapiszka

szpital dziecięcy
polanki
Gdańsk

Rzeczowo, na temat . W naszym wypadku lekaarz sie sprawdzil. Szybka, trafna diagnoza I wlasciwe zalecenia. Lekarz godny zaufania .

Wojciech Kurowski

Medcare

Gdańsk

małomówny introwertyk ale bardzo rzeczowy i kompetentny lekarz, leczę się u niego od lat i jestem szczerze polecam go innym chorym

Tadeusz Kapiszka

Alergolog, Internista

al. Grunwaldzka 345
80-505 Gdańsk

Zawsze miły i uśmiechnięty.Poświęcał dużo czasu-współczuł gdy widział mnie z 3 chorych dzieci.Uratował mi rocznego synka-gdzie lekarze rodzinni nie widzieli problemu, a tymczasem mały miał zapalenie płuc i pnełmocystozę-okazało się to gdy skierował nas do szpitala na Polankach-zawdzięczam Mu życie dziecka.Dziś dowiedziałam się,że zginął w wypadku samochodowym.Panie doktorze DZIĘKUJĘ.
Opinia dodana przez: Bożena

dr n. med. Barbara Raczkowska

Alergolog, Alergolog dziecięcy

LUX MED
Al. Zwycięstwa 49
80-207 Gdańsk

Dobry lekarz , godny polecenia , nie wystawiam piątek gdyż uważam że na piątkę jest ten nad nami. Czasami denerwuje mnie trochę wyniosłość Pani Raczkowskiej i jak u większości lekarzy nie do końca słucha co sie mówi i uważa że wie najlepiej , obruszając się gdy się zada pytanie , lub gdy ma się wątpliwości co do leczenia. Jeżeli chodzi o zaufanie to człowiek do końca sobie nie ufa , ...

dr n. med. Ewa Wołowska

Alergolog, Pediatra

Szpital Dziecięcy Polanki
ulica Polanki 119
80-308 Gdańsk

Rewelacyjna lekarz, z powołania, kompetentna, rzeczowa. Godna zaufania z doskonałym podejściem do małego pacjenta jak i jego opiekunów. Polecam, dla nas niezawodna od ok 20 lat, leczy nasze drugie pokolenie 👍
Opinia dodana przez: ola

lekarz Danuta Moszyńska

Alergolog, Alergolog dziecięcy

Luxmed

Gdańsk

Wspaniała lekarka bardzo dobrze nawiązuje kontakt z dziećmi, fachowe podejscie mimo nieodpłatnej wizyty

dr n. med. Grzegorz Mincewicz

MEDCARE- Specjalistyczna Opieka Medyczna Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Waryńskiego 45B/2
80-433 Gdańsk

Do pana Doktora chodzę od ponad roku. Nie mogę powiedzieć złego słowa, ani o nim, ani o całej przychodni. Doktor jest za każdym razem bardzo uprzejmy i miły. Przez wiele lat chorowałam bardzo często. Na anginę, zapalenie gardła, uszu, spojówek, puchły mi powieki. Leczona byłam tylko objawowo. Dopiero pan dr Mincewicz zdiagnozował alergię. Dobrał odpowiednie leki i od tej pory jest jedynym lekarzem jakiego odwiedzam. Co do opinii, że znajomi ...

dr n. med. Iwona Damps

Gdańsk

Wspaniały lekarz. Pani doktor jest wnikliwa, b sumienna, ciepła i empatyczna
i wyrozumiała. Wspiera pacjenta w chorobie. Młodzi medycy obecni czasem w czasie pracy pani doktor mają znakomity
przykład wzorowego lekarza. Dziękuję Pani Doktor!
Opinia dodana przez: Jadwiga

lekarz Maria Witkowska

Pulmonolog, Alergolog

Jaskółcza 7/15 lok. 51
80-767 Gdańsk

Od kiedy mój syn został pacjentem Pani doktor inaczej wyglada jego zycie. W porze letniej może normalnie funkcjonować- ma b.dobrze dobrane leki.

dr n. med. Eliza Wasilewska

Alergolog, Pediatra

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne - Szpital Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego

wizyta już od 100
Chciałabym się z panią skontaktować ale nie mam jak ponieważ ostatnio byłam na wizycie we wrześniu i przyjmowała pani w klinice laifemedical w Gdańsku ..a potrzebuje jak najszybszego kontaktu czy ktoś by mógłby mnie poratować nr telefonu do pani doktor? Była bym wdzięczna z góry dziękuję .
Opinia dodana przez: Monika Zasada

Alergolodzy w Gdańsku