Lekarze Alergolog Gdańsk

- 21
Jestem pod stałą opieką u Pani dr z dziećmi. Zawsze możemy na Nią liczyć, kontakt telefoniczny, sms.Uprzejma Troskliwa. Ktoś może powiedziec bo za pieniadze. Nieprawda. Wystarczy pojechac na Polanki i rowniez jest taka sama!

lekarz Danuta Moszyńska

Alergolog, Alergolog dziecięcy

Wspaniała lekarka bardzo dobrze nawiązuje kontakt z dziećmi, fachowe podejscie mimo nieodpłatnej wizyty
Wspaniały lekarz. Pani doktor jest wnikliwa, b sumienna, ciepła i empatyczna i wyrozumiała. Wspiera pacjenta w chorobie. Młodzi medycy obecni czasem w czasie pracy pani doktor mają znakomity przykład wzorowego lekarza. Dziękuję Pani Doktor!
Opinia dodana przez: Jadwiga
Od kiedy mój syn został pacjentem Pani doktor inaczej wyglada jego zycie. W porze letniej może normalnie funkcjonować- ma b.dobrze dobrane leki.
Chciałabym się z panią skontaktować ale nie mam jak ponieważ ostatnio byłam na wizycie we wrześniu i przyjmowała pani w klinice laifemedical w Gdańsku ..a potrzebuje jak najszybszego kontaktu czy ktoś by mógłby mnie poratować nr telefonu do pani doktor? Była bym wdzięczna z góry dziękuję .
Opinia dodana przez: Monika Zasada
Lekarz po prostu na piątkę! Profesjonalne podejście do pacjenta. Dokładnie tłumaczy przyczyny i jak należy postępować, jakie robić badania.
Opinia dodana przez: Marek
Bardzo kompetentna lekarka. Leczę się u niej od kilku lat. Zdiagnozowała chorobę a właściwie bardzo nietypową przyczynę choroby. Wnikliwie analizuje co mówię i wyciąga wnioski. Polecam !!!!
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Barbara Raczkowska

Alergolog, Alergolog dziecięcy

Dobry lekarz , godny polecenia , nie wystawiam piątek gdyż uważam że na piątkę jest ten nad nami. Czasami denerwuje mnie trochę wyniosłość Pani Raczkowskiej i jak u większości lekarzy nie do końca słucha co sie mówi i uważa że wie najlepiej , obruszając się gdy się zada pytanie , lub gdy ma się wątpliwości co do leczenia. Jeżeli chodzi o zaufanie to człowiek do końca sobie nie ufa , ...
małomówny introwertyk ale bardzo rzeczowy i kompetentny lekarz, leczę się u niego od lat i jestem szczerze polecam go innym chorym
Bardzo sympatyczna ,kompetentna,rzeczowa lekarka. Z wieloletnim doświadczeniem pracy z dziećmi a także w dziedzinie alergologii. Polecam

Tadeusz Kapiszka

Alergolog, Internista

Zawsze miły i uśmiechnięty.Poświęcał dużo czasu-współczuł gdy widział mnie z 3 chorych dzieci.Uratował mi rocznego synka-gdzie lekarze rodzinni nie widzieli problemu, a tymczasem mały miał zapalenie płuc i pnełmocystozę-okazało się to gdy skierował nas do szpitala na Polankach-zawdzięczam Mu życie dziecka.Dziś dowiedziałam się,że zginął w wypadku samochodowym.Panie doktorze DZIĘKUJĘ.
Opinia dodana przez: Bożena
Tragiczna obsługa w przychodni i samego lekarza- byłam 3 razy na wizycie z córką i za każdym razem czekałam ponad 2,5 godziny, "znajomi" wpuszczani są poza kolejnością a sama wizyta u lekarza trwała 5-10 min (po 2,5 godziny czekania), przy czym na kolejnej wizycie lekarz zadawał te same pytania zamiast zerknąć do karty pacjenta i nie marnować czasu, nic nie tłumaczy tylko rutynowo przepisuje leki, nie polecam

lekarz Joanna Waszkuć- Golonko

Pulmonolog, Alergolog

Pani doktor nie chce wykonywać spirometrii pacjentom którzy nie są zaszczepieni przeciw covid. Nigdzie nie słyszałam aby nie wykonywano badań pacjentom którzy nie mają szczepienia przeciwko wirusowi sars cov 2. Poza tym lekarz ta jest bardzo arogancka opryskliwa i nieuprzejma wobec pacjentów. Dziwię się że takie osoby wykonują taki zawód .Zero kompetencji. Pani ta powinna być zwolniona.Jak można powiedzieć pacjentowi że ma iść prywatnie do lekarza czy na badania skoro ...
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Jolanta Brzozowska