dr n. med. Grzegorz Mincewicz

Alergolog

2,7
1,7
2,2

Tragiczna obsługa w przychodni i samego lekarza- byłam 3 razy na wizycie z córką i za każdym razem czekałam ponad 2,5 godziny, "znajomi" wpuszczani są poza kolejnością a sama wizyta u lekarza trwała 5-10 min (po 2,5 godziny czekania), przy czym na kolejnej wizycie lekarz zadawał te same pytania zamiast zerknąć do karty pacjenta i nie marnować czasu, nic nie tłumaczy tylko rutynowo przepisuje leki, nie polecam

Nie polecam tego lekarza, moim zdaniem postępuje rutynowo, a nawet bezmyślnie, przerwał odczulanie prawie po roku ponieważ z opóźnieniem tygodniowym musiałabym wziąć szczepionkę odczulającą nie ma czasu dla pacjenta, pracuje na akord,nie tłumaczy, nie szanuje czasu pacjenta wielokrotnie czekałam 1,5 godz.,no i jest opryskliwy i chyba nie do końca stabilny emocjonalnie, napytanie "dlaczego" reaguje histerią

Jest to bardzo dobry specjalista, trafiłam z trudnym przypadkiem, doktor przepisał leki zlecił badania które mi pomogły. Wcześniej byłam u innych i straciłam pieniądze i przez pół roku brałam nie potrzebne leki. Doktor jest raczej trudny, trzeba mieć cierpliwość i pieniądze gdyż badania, wizyta i przepisywane leki są drogie. To prawda ze sie długo czeka w kolejce, że znajomi są wpuszczani przed, zwróciłam na to doktorowi uwage ale się obruszył. Polecam go jako specjaliste jest świetny i to najważniejsze. Pieniądze są spore ale ja u innych też płaciłam i nic a tu wiem, że płacąc otrzymam w zamian prawdziwą opinie o moim zdrowiu. Polecam ale raczę uzbroić się w cierpliwość bo znajomi mają pierwszeństwo.

Pacjent jest tylko sakiewką z której należy wyciągnąć pieniądze. Płaci się za wizytę bardzo drogo, czyli lekarz zna cenę czasu, ale sam się spóźnia 1.5 godziny, bez przeprosin, żałosne .

Do pana Doktora chodzę od ponad roku. Nie mogę powiedzieć złego słowa, ani o nim, ani o całej przychodni. Doktor jest za każdym razem bardzo uprzejmy i miły. Przez wiele lat chorowałam bardzo często. Na anginę, zapalenie gardła, uszu, spojówek, puchły mi powieki. Leczona byłam tylko objawowo. Dopiero pan dr Mincewicz zdiagnozował alergię. Dobrał odpowiednie leki i od tej pory jest jedynym lekarzem jakiego odwiedzam. Co do opinii, że znajomi wpuszczani są bez kolejki, nigdy nie spotkałam się z czymś takim. Zawsze umawiam się na godzinę i zawsze pani w recepcji ostrzega, że może trzeba będzie trochę poczekać. Rozumiem to, przecież każdy przypadek jest indywidualny. Ceny są wysokie, ale umawiając się na wizytę prywatną u specjalisty, trzeba się z tym liczyć. Jedyne czego żałuję, to to, że odwiedziłam przychodnię tak późno i przez tyle lat męczyłam się z chorobami, antybiotykami i z innymi niekompetentnymi lekarzami.

OPierając się na wielbiących pana doktora opiniach na portalu "znany lekarz",umówiłam się na wizytę, a potem jeszcze na kolejną...bardzo żałuję wydanych pieniędzy. Lekarz bardzo mało czasu poświęca pacjentowi,nie tłumaczy, jest gburowty, a obsługa w przychodni poza koleją wpuszcza "znajomych". Pomimo umówienia na konkretną godzinę, czekałam każdorazowo 1,5 h na wizytę, a potem jeszcze drugie tyle na testy...dramat i beznadzieja...Aha, gdy wystawiłam na portalu "znany lekarz" opinię, po 2-3 tygodniach zniknęła. Okazuje się, że lekarz może taką negatywną opinię wykupić! Przestrzegam przed tamtym portalem, bo jest niewiarygodny.