lekarz Iwona Grzeszczyk-Owczarek

Pani doktor jest bardzo dobrą osoba , we wszystkim doradzi i pomoże , takich dobrych lekarzy to już mało się spotyka

Nie polecam. Czy to katar kaszel gardło odrazu antybiotyk albo zastrzyki. Wiecznie problem żeby umówić się na wizytę w przychodni.

nie polecam na wszystko daje antybiotyk a później już leci zastrzyki i szpital i antybiotyk co drugi tydzień

Wspaniały lekarz !!! Po wielu wizytach w innych gabinetach, dopiero u Pani doktor znależliśmy skuteczną pomoc dla naszgo synka. Dziękujemy.

Długo leczyłam swoje dziecko u Pani doktor, jednak zawsze kończyło się antybiotykiem lub zastrzykami!! co drugi tydzień mala miała antybiotyk albo nawet dwa w czasie choroby!! nie polecam na dłuższe leczenie.

Bardzo miła i kompetentna pani doktor jesteśmy w trakcie leczenia naprawdę polecam wszystko dokładnie wytłumaczy podejście do dzieci super .

bardzo dobry lekarz nie mam żadnych zastrzeżeń do metod leczenia zawsze skutecznie

Zdecydownie polecam.Pani Doktor przyjela nas w drugie swieto Bozego Narodzenia co dla innych lekarzy byloby nie do pomyslenia. Dziecko od razu trafilo na oddzial i dzieki tej Pani w sylwestra juz wrocilo do domu. Wielkie podziekowania i szacunek. Najlepsza ze wszystkich pediatrow w Turku.

Witam, moje dziecko cierpi na astme oskrzelową a średnio raz w miesiącu choruje na zapalenie oskrzeli. Jak do tej pory lekarze przepisują mu leki które nie przynoszą poprawy. Proszę o przesłanie mi numeru telefonu do Pani doktor na nr 785 460 117. Z góry dziękuję.

Z góry dziękuję.

Wspaniały człowiek, ogromna wiedza, takich lekarzy się już nie spotyka. Leczyłam u niej synka, którego wcześniej błędnie zdiagnozowano, dzięki leczeniu Pani doktor mam dzisiaj zdrowe dziecko.