lekarz Iwona Jażdżyńska

Internista

Polecam Panią Iwonę. Jest moim lekarzem od 4 lat i nie zamierzam jej zmienić. Odpowiada na wszystkie pytania i przekonałam się już o tym kilkakrotnie, że zrobi wszystko, żeby poznać źródło problemu i pokierować na dalsze, specjalistyczne leczenie.

Pani doktor zrozumiale tłumaczy zawiłości naszej "anatomii gwałtownej", poleca konkretnych lekarzy, wskazuje ścieżki, którymi należy do nich podążać, nadto nie czyni łaski wystawiając pacjentowi skierowanie. A przy tym ma ten rodzaj poczucia humoru, który mojej skromnej osobie bardzo odpowiada.