dr n. med. Iwona Malarz

Chirurg stomatolog

Polecam Panią dr Iwonę Malarz - świetny fachowiec, chirurg, stomatolog. Bardzo dobry kontakt z pacjentem, ogromne serce Pani doktor i niezwykła uprzejmość.

Warto odwiedzić Gabinet Stomatologiczny przy ul. Wolskiej w Krakowie.W pełni profesjonalne podejście Pani dr Iwony Malarz do pacjentów ,wysokie kwalifikacje sprawiły ,że polecam wszystkim ten gabinet.

do pacjentów ,wysokie kwalifikacje sprawiły ,że polecam wszystkim ten gabinet.

Lekarz bardzo uprzejmy i kompetentny - zdecydowanie polecam

Lekarz bardzo uprzejmy i kompetentny - zdecydowanie polecam

Dr Malarz jest godna polecenia. Najważniejsze dla mojej Rodziny jest to, że ma cudowne podejście do dzieci. Uśmiechnięci wychodzą od niej zarówno duzi jak i mali pacjenci :)

U Pani dr Malarz leczy się cała moja rodzina. Dr Malarz jest bardzo kompetentą i niezwykle uprzejmą osobą. Cierpliwie i wnikliwie tłumaczy swoim pacjentom zawiłości medyczne związane z konkretnym leczeniem. W gabinecie panuje dobra, prawie rodzinna atmosfera. Zarówno miejsce jak i pracujący w nim personel jest godny polecenia.

Panie dr Malarz i dr Stanisławska są lekarkami z wieloletnim doświadczeniem i niesamowitymi umiejętnościami.Gabinet mieszczący się przy ul.Wolskiej 1, jest godny polecenia.

Pani doktor Karolina Stanisławska jest moim lekarzem od kilku lat,jest bardzo uprzejma,ma dużą kulturę osobistą,uśmiechnięta i cierpliwa ,bardzo zaangażowana w to co robi ,skrupulatna i niezwykle uczciwa,tłumaczy to co robi,jest świetnym lekarzem,a nader wszystko bardzo dobrym i wrażliwym człowiekiem.Będę jej wierną pacjentką,bo takich lekarzy mamy coraz mniej.Jestem zachwycona tym co zrobiła w moich ustach

Od 15 lat cała moja rodzina korzysta z usług Pani dr Malarz. Polecamy ją znajomym i wszyscy bez wyjątku są zachwyceni! Pani Iwonka jest rzetelna, kompetentna i doskonale zna się na swoim fachu.Cierpliwie tłumaczy swoim pacjentom zawiłości stomatologii,przedstawia alternatywy i pomaga wybrać najlepsze rozwiązanie problemu. Całymi dniami nie odchodzi od fotela.Zawsze znajduje chwilę dla "nagłych wypadków", kosztem swojego prywatnego czasu. W gabinecie panuje kapitalna atmosfera.Zarówno sama Pani doktor jak i jej asystentka - Pani Kasia i współpracująca z nimi dr Karolina Stanisławska są sympatyczne i zawsze uśmiechnięte.

dr. Stanisławska jest moim lekarzem od 3 lat. Cechuje ją ogromna sumienność,zaangażowanie oraz skrupulatność. wszystkie leczone przez nią zęby bardzo ładnie wyglądają. Nigdy nie było powikłań. Mam przepięknie wykonane korony protetyczne. Należy do lekarzy bardzo uczciwych. Wszystkim polecam ten gabinet.

Leczę się w tym gabinecie od wielu lat. Pani doktor Malarz cieszy się ogromną popularnością wsród pacjentów. Ma odległe terminy, czasami długo oczekuje na wizyte, gdyż bywają poślizgi w poczekalni. Jest to chyba jedyny minus. Pełna kompetencja,ogromne poświęcenie i ludzkie podejście do pacjenta. Jest lekarzem z powołania. Ponadto swietnym chirurgiem i stomatologiem. Uratowała mi wiele zebów przez innych określych jako stracone.