lek. dent. Iwona Pakuła

Pani Iwona to niesamowity lekarz, który idealnie otacza lekarską opieką swych pacjentów. Daje 5/5 gwiazdek bo nie mam żadnych zastrzeżeń, oby więcej takich lekarzy w Polsce. Pozdrawiam z moim zadowolonym synkiem :)

Bardzo polecam panią Iwonę. Zna się na swoim zawodzie jak nikt inny. koksem jest pozdro z fartem 😎🤙

Bardzo polecam Panią Doktor. Jestem bardzo zadowolona z wizyty, nie ukrywam że mam uraz do dentystów, ale Pani Iwona jest perfekcjonistka w swoim zawodzie. Bezboleśnie, z wyczuciem, fachowo. Bardzo sympatyczna wizyta, w ogóle nie stresowalam się całym zabiegiem. Polecam!

Polecam. Pani ma podejście do dzieci. Dotarła jako nieliczny lekarz do mojego syna, który lubi do niej chodzić na wizyty i nawet sam pyta kiedy pójdziemy :-)