dr Iwona Pałyga

Endokrynolog

Dziś miałam konsultację u Pani Doktor. Wizytę oceniam bardzo dobrze.Pani Doktor jest osobą kompetentną, bardzo miłą,kulturalną i zaangażowaną w pomoc pacjentowi. Polecam wizytę w tym gabinecie.

Polecam wizytę w tym gabinecie.

Dzisiaj miałem konsultacje przez Panią doktor. Bardzo miła i kompetentna bardzo polecam. Wszystko wytlumaczone i wyjasnione. Tylko do takich lekarzy trafiac

Uprzejmość, okazywanie zrozumienia i zainteresowania to atuty dr Iwony Pałygi. Na uwagę zasługuje również precyzyjność przekazywanych przez panią doktor informacji o stanie mojego zdrowia i dalszego przebiegu leczenia. Poleciłam wizytę w gabinecie swojej rodzinie, przyjaciołom i znajomym.

Leczę się u Pani doktor już od 2015 roku w ŚCO, bardzo miła, kulturalna z wielkim zaangażowaniem zajmuje się pacjentem. Jestem niezmiernie wdzięczna pani doktor. Polecam wszystkim pacjentom

U Pani doktor byłam pierwszy raz w lipcu,jutro będę po raz drugi mam kontrolne wyniki badań.Wizytę oceniam bardzo dobrze,Pani doktor jest kulturalną osobą,zadaje konkretne pytania,poświęca dużo czasu na badanie, moim zdaniem zasługuje na zaufanie a mam porównanie ponieważ w ubiegłym roku przeprowadzałam badanie tarczycy i nie ma porównania co do fachowości.Leki które otrzymałam i dawki jeśli o mnie chodzi są trafione na 5+.Dodatkowo nie przesiedziałam w poczekalni kilku godzin jak w innych gabinetach a to też świadczy o szacunku do pacjenta.Naprawde jest OK.Po jutrzejszej kontroli dodam wrażenia.

Witam U Pani Doktor byłam pierwszy raz, miałam ze sobą kilka wyników, po długim wywiadzie przeprowadzonym przez Panią Doktor dostałam skierowanie do szpitala w celu diagnostyki. Bardzo miła Pani Doktor, wysłuchuje pacjenta zadaje pytania. Po roku czasu moich bez owocnych konsultacjach u różnych lekarzy,(miałam skoki ciśnienia i kołatanie serca) wreszcie trafiłam na lekarza który mi nie wmawia nerwicy, jak cała reszta. Mam nadzieje że wkrótce zostanę zdiagnozowana dostane leki i będzie lepiej:) Po pierwszej wizycie jak na razie jestem zadowolona, bardzo sympatyczna Pani Doktor.

Witam

Niekompetentna! Zlekceważyła moje zaburzenia miesiączkowania i tonę objawów wskazujących na ewidentne zaburzenia hormonalne. Brak ambicji i lecznie "po wynikach" a nie po objawach sugeruje za pani doktor ma bardzo zawężone horyzonty, zresztą podobnie jak jej mąż, który wykonuje 1-minutowe USG brzucha i tarczycy w Swietokrzyskim Centrum Onkologii - czy to małżeństwo ma jakiś "monopol" w tym szpitalu? Odradzam wszystkim, szkoda czasu!

Pani doktor jest osobą bardzo kompetentną, bardzo dokładnie objaśnia wszystkto co mnie interesuje.Rozpoczete leczenie doprowadza do końca. Jest osobą bezpośrednią, miłą, polecam

Bardzo miła, uprzejma Pani doktor, która dokładnie wyjaśnia metodę leczenia. Nie odsyła pacjenta "z kwitkiem".

Zdecydowanie polecam Panią dr .Wszystko na 5. Dzięki za okazałą pomoc

Zdecydowanie polecam Panią dr .Wszystko na 5. Dzięki za okazałą pomoc