dr n. med. Iwona Pawełczyk

Proktolog

Dzień dobry, ja niestety jestem przerażona i zniesmaczona, nie wiem jakie kompetencje ma Pani doktor, ale dla mnie to nieempatyczna, nieuprzejma osoba. Lekarka, która chyba nie wie co to przysięga Hipokratesa. W dniu dzisiejszym podeszłam do pokoju lekarskiego, na Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala nr 1 w Sosnowcu, Zegadłowicza, gdzie dyżur miała dr Pawełczyk. Miesiąc temu przeszłam poważną, 7h, operację jamy brzusznej w Katowicach, w obrębie rany operacyjnej zrobił się guz (przepuklina) wielkości dłoni i duże zasinienie i zaczerwienienie. Błagałam Panią dr, żeby tylko spojrzała, dotknęła, bo jestem przerażona i powiedziała mi, czy to nic złego, czy mam jechać/iść na SOR. Niestety, nie było takiej opcji, ale mogła to zrobić, w czasie, który poświęciła na kłamstwo, że nie, jest zajęta, mam iść na dół, na izbę przyjęć (kilkanaście godzin czekania), jest podziała obowiązków i ten lekarz na dole się mną zajmie. Popłakałam się z nerwów, poszłam na izbę, okazało się, że nie ma tam żadnego chirurga. Dramat. Lekarz bez powołania, człowiek bez serca. Nie polecam.
pozdrawiam
Monika

Pani Doktor ma totalnie olewajace podejście do pacjenta, myśli że tylko ona pracuję. Spóźnia się godzinami, albo wcale nie przychodzi. Dziś pocałowałam klamkę bo pojechała na urlop bez informowania pacjentów, urlop zmarnowany! Nie dziękuję za leczenie bez efektów wydane pieniądze na drogie leki a zaraz skończy się rakiem z taką pomocą.

Polecam gorąco wszystkim zmagającym się z problemami proktologicznymi. Pani doktor dokładnie wyjaśnia a co najważniejsze leczy pacjenta a nie naciąga na kolejne wizyty.

Polecam gorąco wszystkim zmagającym się z problemami proktologicznymi.

Gorąco polecam. Profesjonalna i kompetentna osoba. Wspaniały lekarz. Jako pacjent czułam się bardzo komfortowo, co przy tej specjalizacji, wcale nie jest takie oczywiste.

Pani doktor jest bardzo profesjonalnym lekarzem i miłą osobą. Dokładnie wytłumaczy i dodaje otuchy. Polecam gorąco!

Przychodnia pęka w szwach, co w dobie pandemii jest raczej niewskazane, pani doktor za nic ma czas pacjentów, standardem są notoryczne spóźnienia o których nie raczy informować. Panie w rejestracji same nie wiedzą czy pani doktor przyjedzie w danym dniu. Szczerze nie polecam

Na wizyte u pani doktor zdecydowałem się czytając wiele pozytywnych opinii. Niestety moje doświadczenia nie należą do przyjemnych. Byłem umówiony z panią doktor na godzinę 18. O godzinie 15:30 zadzwoniła do mnie pani z rejestracji z pytaniem czy mógłbym być wcześniej, najlepiej na już. Poinformowałem, że żona wraca z pracy i musiałbym na chwilę zostawić dzieci same. Pani poprosiła, żebym był jak najszybciej dam radę. No to myśląc, że coś pilnego zostawiłem 6 i 8 letnie dziecko same na około 10min i popędziłem na wizytę. Po wejściu do przychodni okazało ...

Byłem umówiony z panią doktor na godzinę 18. O godzinie 15:30 zadzwoniła do mnie pani z rejestracji z pytaniem czy mógłbym być wcześniej, najlepiej na już. Poinformowałem, że żona wraca z pracy i musiałbym na chwilę zostawić dzieci same. Pani poprosiła, żebym był jak najszybciej dam radę. No to myśląc, że coś pilnego zostawiłem 6 i 8 letnie dziecko same na około 10min i popędziłem na wizytę. Po wejściu do przychodni okazało się, że w poczekalni jest 5 osób i wszystkie czekają do pani doktor. Na moje zdziwienie i oburzenie, pani z rejestracji powiedziała, że pani doktor kazała wszystkie wizyty przyspieszyć! Tylko po co!? Całkowity brak szacunku dla pacjenta, a cała ta przyjemność kosztuje 150zł. Bardzo dziękuję za poważne potraktowanie!

Rewelacja polecam, miałam problem byłam u paru lekarzy i nikt mi nie pomógł nie zdiagnozowali mnie p.doktor bez niczego powiedziała w czym tkwi problem.Okazało się,że pół roku chodziłam z pęknięciem odbytu po tygodniu byłam już po zabiegu i teraz jestem szczęśliwa i zawdzięczam to tylko pani doktor dziękuję .

Problemy proktologiczne są wstydliwe z natury, dlatego ważnym jest, aby lekarz proktolog miał odpowiednie podejście do pacjenta. Dr. Pawełczyk skutecznie wzbudziła moje zaufanie, dlatego każda wizyta u niej nie jest nieprzyjemnym doświadczeniem. Zaradziła na moje dolegliwości jelitowe, choć "naprawianie" ich dalej trwa. Nie mniej jestem przekonana, że już niedługo będę mogła powiedzieć, że dzięki Pani doktor, pozbyłam się męczącego problemu. Bardzo miła, profesjonalna, daje świadectwo swojej wiedzy i doświadczeniu. Gorąco polecam!