dr n. med. Iwona Pawełczyk

Proktolog

3,7

Na wizyte u pani doktor zdecydowałem się czytając wiele pozytywnych opinii. Niestety moje doświadczenia nie należą do przyjemnych. Byłem umówiony z panią doktor na godzinę 18. O godzinie 15:30 zadzwoniła do mnie pani z rejestracji z pytaniem czy mógłbym być wcześniej, najlepiej na już. Poinformowałem, że żona wraca z pracy i musiałbym na chwilę zostawić dzieci same. Pani poprosiła, żebym był jak najszybciej dam radę. No to myśląc, że coś pilnego zostawiłem 6 i 8 letnie dziecko same na około 10min i popędziłem na wizytę. Po wejściu do przychodni okazało ...

Byłem umówiony z panią doktor na godzinę 18. O godzinie 15:30 zadzwoniła do mnie pani z rejestracji z pytaniem czy mógłbym być wcześniej, najlepiej na już. Poinformowałem, że żona wraca z pracy i musiałbym na chwilę zostawić dzieci same. Pani poprosiła, żebym był jak najszybciej dam radę. No to myśląc, że coś pilnego zostawiłem 6 i 8 letnie dziecko same na około 10min i popędziłem na wizytę. Po wejściu do przychodni okazało się, że w poczekalni jest 5 osób i wszystkie czekają do pani doktor. Na moje zdziwienie i oburzenie, pani z rejestracji powiedziała, że pani doktor kazała wszystkie wizyty przyspieszyć! Tylko po co!? Całkowity brak szacunku dla pacjenta, a cała ta przyjemność kosztuje 150zł. Bardzo dziękuję za poważne potraktowanie!

Rewelacja polecam, miałam problem byłam u paru lekarzy i nikt mi nie pomógł nie zdiagnozowali mnie p.doktor bez niczego powiedziała w czym tkwi problem.Okazało się,że pół roku chodziłam z pęknięciem odbytu po tygodniu byłam już po zabiegu i teraz jestem szczęśliwa i zawdzięczam to tylko pani doktor dziękuję .

Problemy proktologiczne są wstydliwe z natury, dlatego ważnym jest, aby lekarz proktolog miał odpowiednie podejście do pacjenta. Dr. Pawełczyk skutecznie wzbudziła moje zaufanie, dlatego każda wizyta u niej nie jest nieprzyjemnym doświadczeniem. Zaradziła na moje dolegliwości jelitowe, choć "naprawianie" ich dalej trwa. Nie mniej jestem przekonana, że już niedługo będę mogła powiedzieć, że dzięki Pani doktor, pozbyłam się męczącego problemu. Bardzo miła, profesjonalna, daje świadectwo swojej wiedzy i doświadczeniu. Gorąco polecam!