mgr Iwona Prażmomgr Iwona Prażmo - zdjęcie profilowe

mgr Iwona Prażmo

Dietetyk

Liczba opinii: 0
Nikt nie ocenił jeszcze tego lekarza.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi mu opinię!
 
Dodaj opinię

O mnie

Jestem absolwentką dietetyki i planowania żywienia w Wyższej Szkole Nauk Społecznych oraz biochemii na University of East London i Uniwersytecie ...

Jestem absolwentką dietetyki i planowania żywienia w Wyższej Szkole Nauk Społecznych oraz biochemii na University of East London i Uniwersytecie Marie Curie-Skłodowskiej. Oprócz tego stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach i konferencjach z dziedziny doradztwa żywieniowego, dietetyki klinicznej, analizy pierwiastkowej włosów i innych. Jestem partnerem Cambridge Diagnostics, Laboratorium Pierwiastków Śladowych Biomol-med i współpracuję z portalem nutri-bobo.pl udzielając konsultacji żywieniowych w ramach programu „Zdrowa kobieta, zdrowa ciąża, zdrowe dziecko”.

Pracując ze swoimi pacjentami kieruję się holistycznym podejściem do zdrowia. Uważam, że prawidłowe odżywianie i zdrowy styl życia są głównymi czynnikami, które umożliwiają nam aktywnie kształtować nasze zdrowie. Dietoterapia w dzisiejszych czasach staje się coraz bardziej istotna biorąc pod uwagę rozwój chorób cywilizacyjnych i wzrost występowania nadwagi i otyłości. Coraz częściej dietoterapia jest niezbędnym elementem leczenia chorób. Podstawą odpowiedniej dietoterapii jest wg mnie dążenie do zlikwidowania przyczyny, nie tylko objawów choroby. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, ponieważ wychodzę z założenia, że każdy z nas jest inny. Dlatego też, dla każdego szukam optymalnych rozwiązań żywieniowych, wspierając ich na drodze do osiągnięcia zamierzonych celów.


Wykonywane badania:
- analiza składu ciała,
- testy na nietolerancje pokarmowe,
- analiza pierwiastkowa włosów,
- badania flory jelitowej

Znajomość języków obcych:
- angielski

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość

Copyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat