lekarz Iwona Ptasiński

Pediatra

Polecam z całego serca najlepszy lekarz dzieciecy jakiego znam. podejscie a przede wszystkim leczenie na z +

Niekompetentna osoba. Wmawia anoreksję i bulimię trzyletnim dzieciom, tym bardziej nieśmiałym od razu wmawia autyzm. Starszym dziewczynom na pytanie, dlaczego chudną, odpowiada, że wszystkiemu winne są ich bardzo długie włosy (!). Nie mówiąc już o tym, że mojej córce wpisała w bilansie 6-latka niepełną gotowość szkolną, podczas gdy dziewczynka w wieku 4 lat umiała płynnie czytać, znała się na mapie, zegarze, termometrze i liczbach ujemnych i zdaniem psychologów mogła pójść do szkoły nawet jako 5-latka! Może i główną zasadą Pani Ptasiński jest hasło "lepiej zapobiegać niż leczyć", ale jeśli ma się ono sprowadzać do niepotrzebnego wmawiania dzieciakom różnych chorób i zaburzeń, lepiej, żeby go nie realizowała. Zdecydowanie nie polecam.