Iwona Wodniczak

2,6
2,4
2,2
2,4

Dzięki "trafnej" diagnozie pani doktor i równie "trafnym" doborze leku niemal straciłem wzrok w jednym oku i przeleżałem tydzień w szpitalu, walcząc z silnym nawrotem choroby, która przed wizytą u pani doktor była w dużym stopniu wyleczona. Poza tym, pani doktor była nieuprzejma i spędziła część wizyty na gadaniu o rzeczach zupełnie nieistotnych. Być może nadaje się do dobierania okularów. Jeśli jednak masz chorobę oka niezwiązaną z krótko czy dalekowzrocznością, wystrzegaj się tego lekarza...

Ani prywatnie, ani publicznie nie polecam, a wręcz odradzam! Na jakiekolwiek zapytanie - jest wykręcająca odpowiedź: skąd ona to ma wiedzieć? Czy tego się oczekuje od lekarza specjalisty? Przy braku kultury i opryskliwości, nie posiada również wiedzy. Doradza przyjmowanie leków, które ma od przedstawicieli farmaceutycznych (te z broszurek i notesów na jej biurku) czy też beta karotenu (nie trzeba być lekarzem, żeby o tym wiedzieć). Jedyne co posiada, to kompleksy! Będąc kilka lat wcześniej u tej Pani - nic się nie zmieniło... Stale te same zalecenia, nie wnoszące żadnej poprawy ...

Ani prywatnie, ani publicznie nie polecam, a wręcz odradzam!
Czy tego się oczekuje od lekarza specjalisty?
Przy braku kultury i opryskliwości, nie posiada również wiedzy.
Jedyne co posiada, to kompleksy!
Będąc kilka lat wcześniej u tej Pani - nic się nie zmieniło... Stale te same zalecenia, nie wnoszące żadnej poprawy zdrowotnej!

Zasadnicza i konkretna,nie traktuje wizyty jak spotkania towarzyskiego tylko jak ważna do wykonania pracę ! dystans lekarza do pacjenta jest ważny,gdyby spoufalał sie z kazdym pacjentem potrzebowałby kolegi psychiatry ! świetny lakarz !

Bardzo nieuprzejmy i opryskliwy człowiek. Niestety nie polecam nikomu, wizyta u tej Pani w poradni na ul.lotmniczej to strata czasu.

Pani Wodniczak jest swietnym specjalista. moze nie jest zbyt mila osoba ale leczyc potrafi. mnie nie chodzi o mile towarzystwo podczas wizyty lekarskiej ale o fachowa diagnoze. lecze sie u niej ponad 20 lat i tylko ta Pani najlepiej dobiera okulary. z tego co wiem, to niejednej osobie wzrok uratowala. zdecydowanie polecam Pania Wpdniczak.

Nigdy więcej do tego lekarza!!! Niestety nie wynioslam dobrego zdania o lekarzu który lekceważy pacjenta nie informujac go o postepach w leczeniu uwazajac ze pacjet to laik i tak nie zrozumie.

Bezczelna lekarka, kompletnie błędna diagnoza. Nikomu nie polecam

Bezczelna lekarka, kompletnie błędna diagnoza. Nikomu nie polecam

Lekarka bardzo niemiła. Nie odpowiedziała na żadne zadane pytanie.

Lekarka bardzo niemiła. Nie odpowiedziała na żadne zadane pytanie.