lek. dent. Iwona Wojtas

Z całego serca odradzam. Źle wykonany ząb. Mówiłam Pani Doktor na koniec wizyty o tym że jest mi niewygodnie. Powiedziała że po znieczuleniu to minie. A było jeszcze gorzej... Ból, podrażnienia dziąsła, zbyt wysoka plomba. Musiałam zmarnować najpierw czas by pojechać do reklamacji. Pani doktor mnie przyjęła, była miła. Jednak po reklamacji nadal było źle. Udałam się do mojego stałego dentuy, który wrócił z urlopu - uratował moją szczękę i ząb. W życiu nie wrócę do Pani Doktor i wszystkich będę przestrzegać. Powiedziała że to malutka dziurka, za krótka skasowała ...

W życiu nie wrócę do Pani Doktor i wszystkich będę przestrzegać. Powiedziała że to malutka dziurka, za krótka skasowała 450 zł - w klinice zapłaciłabym mniej... Za poprawkę u mojego doktora również musiałam zapłacić. Przestrzegam wszystkich.

Wspaniały lekarz, kompetentna, o wysokiej kulturze osobistej i fachowości. polecam bardzo serdecznie. Chodzę do doktor już od dłużnego czasu i jestem bardzo , ale to bardzo zadowolona.