lekarz Iwonna Grzegorzewska

Internista, Pediatra

Jeżdżę do tej Pani doktor już 5 lat a mam około 20 km w jedną stronę, dzieci często chorują. Pani doktor zawsze powie co dolega, jak będzie wyglądało leczenie, zapyta czy wszystko jest zrozumiane. Zawsze skrupulatnie osłuchuje co uważam za wielką zaletę. Leki jakie zapisuje są skuteczne a dawki bezpieczne. Rzadko kiedy zapisała nam antybiotyk. Jestem bardzo zadowolona z leczenia Pani doktor,szkoda że w moim ośrodku nie ma nikogo tak dobrego jak ona-tam tylko antybiotyki,jeden syrop,inhalacji nie uznają-a nam tylko to pomaga.

Polecam w 100%. Na naszym ośrodku jest 3 pediatrów ale jedna lepsza od drugiej.Tylko antybiotyki zapisują, które nie zawsze działają. Moja lekarka leczyła synka 15mc ponad miesiąc i mówi, że nic mu nie jest ale antybiotyki zapisywała.Jak pojechałam do pani doktor Grzegorzewskiej to okazało się, że ma ostre zapalenie oskrzeli-na szczęście go wyleczyła :). Fakt,że zapisuje dużo syropów ale lepsze to niż antybiotyki.Bynajmniej mnie wysłucha, doradzi i pomoże a na ośrodku tego nie ma.Polecam zdecydowanie wszystkim

Cudowny lekarz.Mogę go polecić z czystym sumieniem.Leczy nie tylko moje dzieci ale i również nas dorosłych.Nie przypisuje od razu antybiotyków a to dla mnie bardzo ważne.Potrafi wszystko w bardzo jasny sposób wytłumaczyć, nigdy nas nie zbyła.Nawet w nocy jak dziecko ma wysoką temperaturę wiem, że do taj Pani doktor mogę zadzwonić i prosić o poradę. Poświęca nam tyle czasu ile potrzebujemy. Moje dzieci nie boję się tam jeździć i nie stresują się przed każdą wizytą. Żałuję tylko że czasem na szczepienie muszę jechać do swojego Ośrodka Zdrowia i użerać się z tamtejszymi lekarzami.Gdybym mogła, nie korzystałabym w ogóle z ich pomocy.

Jezdze do Pani Doktor od 3 lat. Zwykle jak dzieci mocno choruja.Nie testuje nowych lekow na pacjentach, zawsze postawila trafna diagnoze i mozna do niej zadzwonic po porade. POLECAM i zaluje, ze nie ma w Osrodku Zdrowia takich lekarzy

Profesjonalny lekarz przede wszystkim dokładnie osłuchuje chorego, a nie jak inni tylko dotkną w dwa miejsca i wydaje im się że wiedzą wszystko, dokładnie tłumaczy i opisuje zasady podawania lekarstw. Polecam Serdecznie

Zdecydowanie polecam tego lekarza.Kilkakrotnie przekonałam się, że jej diagnozy są trafne ( w odróżnieniu od pediatrów w naszym publicznym ośrodku ).Umiała wyleczyć skutecznie moje dziecko, dlatego mam do niej pełne zaufanie.Nie wahałam się nawet pojechać z moim dzieckiem do jej domu. Uważam, że to sympatyczna i serdeczna osoba.

Od lat korzystamy z usług Dr Grzegorzewskiej. Zdarzało się nawet tak, że dzwoniliśmy z zagranicy w środku nocy i zawsze znalazła dla nas czas. Nasze dzieci idą do niej bez oporu, a leczenie jest skuteczne. Doktor zawsze znajdzie czas na szybki żart i ceny też ma uważam dość konkurencyjne.

Bardzo dobry lekarz. Nie wiem skąd te oceny negatywne innych osób?

Bardzo dobry lekarz. Nie wiem skąd te oceny negatywne innych osób?

DR Grzegorzewska nie wzbudziła mojej sympatii, po pierwsze dwugodzinne opóżnienie mimo, ze wizyta była umówiona na 19 zostaliśmy przyjęci o 21, po drugie diagnoza wydana została z wahaniem, może zapalenie oskrzeli, może nie, nie była zdecydowana, po trzecie jak można na kaszel zapisać 5 rodzai syropów nie ma jednego skutecznego???

Najlepsza lekarka na świecie potrafi znalezc przyczyne i rodzaj choroby w kazdym przypadku .Potrafi zdiagnozowac zakrzepice bez usg ,alergie bez testów i wiele innych chorób gdzie specjalisci w danej dziedzinie mają z tym problem poza tym zawsze trafi w sedno choroby z lekami i nie ma potrzeby ich zmieniac zawsze pomogą !