lekarz Iwonna Grzegorzewska

Internista, Pediatra

Pani doktor notorycznie nie odbiera telefonów Umówiliśmy się do Pani doktor z chorym dzieckiem, jechaliśmy 30km gdzie po przyjeździe arogancko otrzymaliśmy informacje ze wizyta nie była potwierdzona. Po podaniu argumentów szanowna pani doktor w kółko i tak powtarzała swoje, kultura to w przypadku tej Pani pojęcie z kosmosu. Zero pacjentów w poczekalni, jedna osoba w środku ale przecież ciężko poświecić chwile i osłuchać dziecko, zwłaszcza ze człowiek za to płaci i był umówiony. Jak widać zdrowie dzieci nie jest dla Pani doktor ważne a to już oznacza ze coś jest bardzo nie tak. Totalnie nie polecamy

100% zaufania do pani doktor. Lekarz z powołania. Polecam wszystkim. Bada bardzo dokładnie, poświęca dużo czasu na tłumaczenie. Ocena 10/10.

Nie oceniam kompetencji tej pani, bo na szczęście do wizyty nie doszło. Dzwonię i pytam czy mogę podjechać z dwulatką. Pani Grzegorzewska mówi, że dzisiaj nie, ale jutro. Mówię "Ok, ale proszę doradzić czy jest sens w ogóle przyjeżdżać czy nie wyolbrzymiam" i mówię jej o objawach córki. A pani Grzegorzewska nawet nie skomentowała objawów, nie powiedziała co robić do czasu wizyty, NIC. Powiedziała tylko "Jeśli będzie pani nadal zainteresowana jutro to proszę o telefon o 8". Byłam zszokowana. W zasadzie nie wiem czy dodzwoniłam się do pediatry czy dajmy na to, do salonu samochodów używanych. Pieniądz rządzi światem, dziecko może nawet umrzeć, ale najpierw zapłać, a potem ci coś powiem. Szok.

Z czystym sumieniem polecam panią doktor, wyleczy każdą chorobę oraz pomorze kiedy trzeba❤️ nie znam lepszego lekarza ❤️

Profesjonalny lekarz przede wszystkim dokładnie osłuchuje chorego, a nie jak inni tylko dotkną w dwa miejsca i wydaje im się że wiedzą wszystko, dokładnie tłumaczy i opisuje zasady podawania lekarstw. Polecam Serdecznie

Jezdze do Pani Doktor od 3 lat. Zwykle jak dzieci mocno choruja.Nie testuje nowych lekow na pacjentach, zawsze postawila trafna diagnoze i mozna do niej zadzwonic po porade. POLECAM i zaluje, ze nie ma w Osrodku Zdrowia takich lekarzy

Jeżdżę do tej Pani doktor już 5 lat a mam około 20 km w jedną stronę, dzieci często chorują. Pani doktor zawsze powie co dolega, jak będzie wyglądało leczenie, zapyta czy wszystko jest zrozumiane. Zawsze skrupulatnie osłuchuje co uważam za wielką zaletę. Leki jakie zapisuje są skuteczne a dawki bezpieczne. Rzadko kiedy zapisała nam antybiotyk. Jestem bardzo zadowolona z leczenia Pani doktor,szkoda że w moim ośrodku nie ma nikogo tak dobrego jak ona-tam tylko antybiotyki,jeden syrop,inhalacji nie uznają-a nam tylko to pomaga.

Polecam w 100%. Na naszym ośrodku jest 3 pediatrów ale jedna lepsza od drugiej.Tylko antybiotyki zapisują, które nie zawsze działają. Moja lekarka leczyła synka 15mc ponad miesiąc i mówi, że nic mu nie jest ale antybiotyki zapisywała.Jak pojechałam do pani doktor Grzegorzewskiej to okazało się, że ma ostre zapalenie oskrzeli-na szczęście go wyleczyła :). Fakt,że zapisuje dużo syropów ale lepsze to niż antybiotyki.Bynajmniej mnie wysłucha, doradzi i pomoże a na ośrodku tego nie ma.Polecam zdecydowanie wszystkim

Zdecydowanie polecam tego lekarza.Kilkakrotnie przekonałam się, że jej diagnozy są trafne ( w odróżnieniu od pediatrów w naszym publicznym ośrodku ).Umiała wyleczyć skutecznie moje dziecko, dlatego mam do niej pełne zaufanie.Nie wahałam się nawet pojechać z moim dzieckiem do jej domu. Uważam, że to sympatyczna i serdeczna osoba.

Bardzo dobry lekarz. Nie wiem skąd te oceny negatywne innych osób?

Bardzo dobry lekarz. Nie wiem skąd te oceny negatywne innych osób?