lekarz Izabela Bogus-Buczyńska

1,2
1,2
1,1
1,1

Szok, z jakim podejściem ta pani traktuje pacjenta. Uważam się za osobę świadomą, myślącą, komunikatywną, nie mniej pani doktor potraktowała mnie już dwukrotnie jak osobę niższej kategorii. Brak komunikatywności, sarkazm, bycie nieprzyjemnym to dominujące zachowania u tej pani...w życiu nie spotkałam takiego lekarza...

Nikomu nie polecam. Zupełny brak profesjonalizmu i szacunku. Pani zachowuje się jakby swoją pracę wykonywała za karę. Wiecznie naburmuszona i niezadowolona, a już w szczególności, kiedy pacjent zada jakieś pytanie. Najgorszy lekarz z jakim miałam styczność.

Ta pani pomylila sie z powolaniem , brak szacunku do pacjenta ma sie wrazenie ze jest w pracy za kare , ogolnie chyba bardzo nie szczesliwa

Mam wrażenie, że im więcej negatywnych opinii pacjentów, tym większa arogancja dla wykonywanej profesji tej pani. Słowo doktor nie przechodzi mi przez gardło bo jest ono zarezerwowane dla lekarzy z powołaniem. Tutaj mamy ignorancję, brak szacunku, pogardę i wiele jeszcze innych niepochlebnych przymiotników, których nie chce się nawet wymieniać. Ogólnie żenua. Pacjentka.

Pacjentka.

Moje wrażenie było identyczne jak Pani powyżej. Niewiarygodna ignorancja ze strony Pani doktor. Każe na siebie czekać: zamiast przyjąć pacjenta i to w dodatku z przeziębieniem który godzinami jedzie z innego miasta przyjmuje przedstawiciela medycznego... Po czym ostatecznie pacjenta nie przyjmuje bo czas wizyt się zakończył. Liczę na to, że pracodawca wyciągnie kiedyś konsekwencje z postępowania szanownej Pani Doktor Bogus.

Nie polecam, brak szacunku do pacjenta, zwracanie się z pogardą, brak ogarnięcia, zwraca się bezosobowo do pacjenta, mówi na " Ty" A nie "Proszę Pana lub Pani" co jest oznaką poczucia wyższości lekarza. Naprawdę nie polecam

Nie Polecam, Pani doktor jest niemiła, zwraca się z pogardą do pacjenta, ma podejście jakby przyjmowała pacjentów za karę.

DRAMAT szkoda słów zero szacunku dla pacjenta pierwszy raz spotkałam się z czymś takim bardzo bardzo Nie polecam

Zgadzam się z poprzednimi wpisami "Pani" doktor dramat zero szacunku dla pacjenta szczerze Nie polecam