lekarz Izabela Grosman

1,9
2,1
2,1
1,8

Tej pani nic juz nie pomoże, zadna opinia pozytywna nie podniesie jej rankingu. Pies w schonisku ma lepsza opiekę niż człowiek znajdujący się na oddziale w szpitalu u tej pani, nawet nie nazwę lej lekarzem.

Bardzo uprzejma i empatyczna osoba.Pani doktor wnikliwie przeprowadziła wywiad i badanie.W sposób jasny i zrozumiały objaśniła podłoże choroby i sposób leczenia. Traktuje pacjenta podmiotowo i po partnersku. Lekarz godny polecenia. Jestem głęboko zdziwiony negatywnymi opiniami.

Traktuje pacjenta podmiotowo i po partnersku. Lekarz godny polecenia.
Jestem głęboko zdziwiony negatywnymi opiniami.

Tragedia dla szpitala taki neurolog. Potwierdzam powyższe informacje na ten temat. Jeśli pacjent nie leczy się u niej to newet przeszkadza jej, że znalazł się na oddziale. Nie mówiąc o jakimkolwiek leczeniu. Nawet nie zadbała o leki dla męża i zabrakło ich w szpitalu - zgrozo,. Ciężko być pacjentem na neurologii we Włocławku. Że ordynator pozwala na takie sytuacje i nie zależy mu na reputacji oddziału.

Moja mama jest bardzo zadowolona z wizyty u dr Izabeli Grosman. Przeprowadziła wywiad nt. stanu zdrowia mamy nie tylko z zakresu dolegliwości neurologicznych. Przepisała leki przeciwzapalne i przeciwbólowe. Wyznaczyła termin następnej wizyty. Mama czuje się zaopiekowana. Dorota

Nie jestem zadowolony z wizyty. Pani nic mi nie pomogła Bardzo dużo mówi i troszeczkę nie na temat. Stówa zgarnięta a pomoc żadna. Nie poszedłem pogadać, tylko potrzebuję pomocy a nie uzyskałem. Jestem zawiedziony.

Zdecydowałem się dać kobiecie szanse chociaż opinie o "pani doktor" przerażają. Mam 21 lat i problemy z dolnym odcinkiem pleców. Ta pani nie badając mnie stwierdziła że do niczego już się nie nadaję. Dając mi skierowanie na rezonans magnetyczny powiedziała że mi udowodni że nic sie nie da juz zrobić. Takie podejście do pacjenta moim zdaniem jest karygodne, okrutne i po prostu niemoralne. Po wizycie czuje się strasznie, ta pani chciała odebrać mi nadzieje. W stosunku do pacjenta jest oschła, niemiła, ma upokarzający stosunek. Uważam że bez żadnych badań nie ...

Zdecydowałem się dać kobiecie szanse chociaż opinie o "pani doktor" przerażają.
Mam 21 lat i problemy z dolnym odcinkiem pleców. Ta pani nie badając mnie stwierdziła że do niczego już się nie nadaję. Dając mi skierowanie na rezonans magnetyczny powiedziała że mi udowodni że nic sie nie da juz zrobić. Takie podejście do pacjenta moim zdaniem jest karygodne, okrutne i po prostu niemoralne. Po wizycie czuje się strasznie, ta pani chciała odebrać mi nadzieje. W stosunku do pacjenta jest oschła, niemiła, ma upokarzający stosunek. Uważam że bez żadnych badań nie można rzucać takich słów. Nie polecam to straszne przeżycie rozmawiać z ta panią.

Niekompetentny lekarz, lekceważące podejście do pacjenta. Nie okazuje szacunku pacjentowi. Brak zainteresowania chorobą (totalne zignorowanie pacjenta). Szkoda wydawania na nią pieniędzy. Nie polecam!!!

Nie polecam! Mam 25 lat i problemy z kręgosłupem. Pani doktor zamiast spojrzeć na prześwietlenie tylko mnie wyśmiała. Zamiast pomocy jest tylko lekceważące podejście do pacjenta.

Pani Grosman nie nadaje się do badania zwierząt przed ubojem, a nie mówiąc o leczeniu ludzi. Dziwię się, że ktoś przyjął ją do pracy do przychodni na ulicy barskiej, raczej P. doktor nie przysporzy chluby tej przychodni, a wręcz przeciwnie. Nie polecam!!!!!!!!!!!

Nie polecam!!!!!!!!!!!