lekarz Izabela Grosman

1,9
2,1
2,1
1,8

Do tej pory nie spotkałam tak bezdusznego i obojętnego lekarza, nie mówiąc już o kompetencjach! Po wizycie czułam się jeszcze gorzej, bo nie dość że pomoc lekarska nie przyniosła oczekiwanych rezultatów, to jeszcze lekarka zestresowała mnie sposobem podejścia i potraktowania pacjenta.Absolutnie nie polecam!!!

TA PANI MA TAKIE KOMPETENCJE JAK KOLOR SWOICH WŁOSÓW, TYPOWA BLONDI, JEST BEZNADZIEJNA. W WARSZAWIE WYŚMIANO JEJ OPISY. FATALNIE OBCHODZI SIĘ Z PACJENTEM, JEŚLI MA ŁASKĘ W OGÓLE PODEJŚĆ , ŁAZI TYLKO W TYM RÓŻOWYM WYMECHLONYM SWETRZE ZGARBIONA JAKBY BYŁA NA WOLONTARIACIE W AFRYCE.

Zdecydowanie nie polecam podczas wizyty Pani doktor nawet nie spojrzała na wyniki badań. Pielęgniarka szybciej zdjagnozowała chorobe niz Pani doktor

Mam 26 lat 168cm/63kg. Byłam u tej lekarki ta kobieta poniża pacjentów. Mam początki zwyrodnienia kręgosłupa,nasunięte cztery kręgi drętwieją mi ręce przeważnie nocą. Pani doktor nawet nie spojrzała na wyniki badań i stwierdził "To wstyd żeby w tym wieku przychodzić do lekarza z takimi schorzeniami,a kręgosłup boli bo mam zadrze piersi" NIE POLECAM!!!

Mam 26 lat 168cm/63kg.
Byłam u tej lekarki ta kobieta poniża pacjentów.

witam mam 30 lat poszłam do pani doktor z wynikami rezonansu magnetycznego z którego wynika ze na kręgosłupie mam torbiel wielkości 1 cm na 1 cm pani doktor nie patrzac na badanie stwierdziła ze to nic poważnego i ze niepotrzebnie robiłam to badanie bo nie wiadomo czy 10 lat wcześniej miałam ten torbiel czy nie i ona nie wie czy będzie rósł i ze to trzeba tak zostawić a jak mnie boli to tabletki to nie rozwiązanie mam sobie poćwiczyc i przejdzie. uważam ze ta pani nie ma kompetencji i nie warto się u niej leczyć szkoda czasu i pieniędzy.

Polecam.Kompetentna,uprzejma.Bardzo dobry lekarz godna zaufania.

Polecam.Kompetentna,uprzejma.Bardzo dobry lekarz godna zaufania.

na dolegliwość "rwy kulszowej" przepisała tabletki przeciwbólowe i na uspokojenie. I to ma pomóc!????

nie rozpoznala udaru podala aspiryne w szpitalu udar na drugi dzien byl wiekszy nie zna sie na leczeniu

bardzo dobry lekarz mimo tego ,ze jest kobietą.

bardzo dobry lekarz mimo tego ,ze jest kobietą.

spotkałam panią doktor na oddziale neurologii i niestety nie mam o niej dobrego zdania:(