lekarz Izabela Kaczmarek-Matyszczyk

Lekarz medycyny pracy

Uważajcie to szamanka ,ktora pracowała w przychodni w Gomunicach Tamtejsi pacjenci odetchnęli z ulgą jak odeszła Zobaczcie na necie film po tym jak wkurzeni pacjenci napisali skargę do NFZ i Urzędy Gminy co zaleca pani doktor wielospecjalistka .Pytanie gdziei jak ona je zdobywała?

Czy ta pani aby na pewno posiada dyplom lekarza Kiedy byłam nardzo chora miała jakąs okropną infekcję z gorączką 39 i więcej oraz przebrzydłym kaszlem ta pani przepisałam mi leki żadne tzn reklamowane na przeziębienia badziwia bez recepty i kazała mi się leczyć jak sobie umiem bo mi nic nie jest oprocz zwykłego przeziębienia , z ktorym to wylądowałam w szpitalu na laryngologii bo okazało się cięzką ppwikłaną anginą ropną nie leczoną i juz wikłającą zapal ucha Agnieszka Winszuję pomyłki

Zero medyczne ,ktoremu dali uprawnienia do podbijania książeczek zdrowia i wydawanie zaświadczeń na prawo jazdy W przychodni w Rzerzęczycach Totalny brak wiedzy internisty na pewno ,a lekarskiej żadnej Na zapalenie jelit, ktore zakończyło się natychmiastową operacją ,stomią /dzięki szybkiej interwencji innej pani dr z innej przychodni/ dostałam gripex !!!!!!Strach powiedziec co byłoby gdybym go zażyła i czekałam z bólem jak zaleciła mi p. Lek med internista i specjalista med .pracy Izabela Kaczmarek -Matyszczyk

porażka byłam pacjentką na pogotowiu gdzie dyżurowała pani doktor Zero kompetencji.Zero pomocy.Wielka obraza majestatu jak mogłam jej zawracać głowę swoją chorobą,Ratowałam s sama brałam wapno i to co udało mi się kupić w aptece na uczulenie .Pomogła mi kompetencja farmaceutki i dotrwałam do rana i poszłam do przychodni do naszej pani doktor tam dopiero otrzymałam fachową pomoc.Po co tacy lekarze dyżurują na pogotowiu czy są czy ich nie ma to przecież bez różnicy