lekarz Izabela Łebek

Neonatolog, Pediatra

3,9
3,9
3,7

Pani doktor jest godna polecenia, leczy moje dzieci od dłuższego czasu. Zawsze stara się jak najszybciej i naj najlepiej pomoc.

Pani dr. ŁEBEK leczy moje dzieci już od kilku lat. To bardzo kompetentna i mądra kobieta. W czasie choroby moich dzieci zawsze mogę liczyć na telefoniczną poradę. Diagnoza postawiona przez panią doktor jest zawsze trafiona w 100 %. Do naszego domu zawsze wchodzi uśmiechnięta. Pani doktor nie lubi bezmyślnych rodziców, którzy leczą dzieci, a nie są lekarzami. I jak myślicie dlaczego jest wtedy niemiła? POLECAM W 200 % :)

Lekarka jest bardzo nieuprzejma, niekulturalna i nietaktowne. Jej komentarze są wręcz chamskie. Jako lekarz jest kompetentna, niestety jej wiedza opiera się o przedawnione informacje i brakuje w nich najnowszej wiedzy.

Konkretna, rzeczowa, zajmuje się dziećmi kompleksowo (nie tylko obecna choroba, ale też dieta, rozwój...). Wymaga, by stosować się do jej zaleceń, które bardzo szczegółowo wyjaśnia. W czasie choroby moich dzieci zawsze mam kontakt telefoniczny z panią doktor, co daje mi poczucie bezpieczeństwa. Polecam.

Bardzo niemiła, wręcz wredna. Jeżeli coś niepokoi rodzica uznaje to za mało ważne, a wymyśla sto innych problemów. Lubi robić pod górkę, jest mądrzejsza od wszystkich innych lekarzy i zawsze musi postawić na swoim, nawet gdy paru innych lekarzy się z nią nie zzgadza. Nie polecam

Bardzo miła i kompetentna Pani doktor.Poświeca dużo czasu na wyjaśnienie przyczyn chroby.

bardzo miła znająca się na tym co robi. polecam

bardzo miła znająca się na tym co robi. polecam

Super miła doktor,super fachowiec.W każdej sytuacji mozna na nia liczyć.Uwielbia dzieci,zawsze da trafną diagnozę,nie zapisuje bezsensownie antybiotyków

Swietna pani doktor.Nietety jest trochę nawiedzona jesli chodzi o karmienie piersią.Dla niej butla to grzech, a sama dzieci nie ma.

Pani doktor bardzo jest nieuprzejma, wręcz prawie krzyczy. Nie dotrzymuje tajemnicy lekarskiej, plotkuje. NIE POLECAM tego Pseudo lekarza.