lekarz Izabela Lipska

Neurolog dr Lipska-Michalak-wspaniała lekarka. Ogromna wiedza, kultura, podejmowanie trafnych decyzji. Pochyla się nad każdym pacjentem z wielkim zaangażowaniem, empatią i spokojem.Bardzo polecem panią doktor!

Była to już moja kolejna wizyta u Pani Doktor. Polecam! Pani Doktor bardzo kompleksowo podchodzi do pacjenta, widać jej zaangażowanie.Zleca potrzebne badania by móc postawić właściwą diagnozę. Jest miła i empatyczna co dla mnie tez jest ważne bo byłam już zmęczona bólem i chodzeniem od lekarza do lekarza. Trafiłam w końcu do Pani Doktor i cieszę się, ze jestem w dobrych rękach.

Widać, że pani doktor zależy na dobrym zdiagnozowaniu pacjenta. Słucha, dopytuje, szuka przyczyny, kierując na odpowiednia badania i niczego nie bagatelizując. Polecam :)

Pani doktor bardzo miła, uprzejma, mimo młodego wieku widać, że jest bardzo poświęcona swojej pracy, robi wszystko żeby znaleźć problem, robiąc mnóstwo badań. Bardzo polecam.