lek. dent. Izabela Pelczar-Bujalska

Spokojna, kompetentna, pewna siebie lekarka, która wie, co robi. Krok po kroku tłumaczy, co i dlaczego będzie się działo. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie, zawsze szuka rozwiązań, które będą najbardziej komfortowe dla pacjenta. Serdecznie polecam!!!

Polecam wszystkim! Przemiła osoba, kompetentna, zaangażowana w to co robi lekarka. Leczenie - absolutnie bezbolesne!

Pani Iza jest najlepszym dentystom pod słońcem :) dzięki niej wizyta u dentysty to przyjemność , do tej pory dentysta dla mnie to był Horror na szczęście od znajomej dowiedziałam się o Pani Izie i był to strzał w 10-tkę :)

Po prostu rewelacja, zero bólu, pani Iza jest kompetentna, uprzejma, dokładnie wszystko tłumaczy, od początku wzbudza zaufanie, cały czas uśmiechnięta z poczuciem humoru. Zdecydowanie polecam każdemu!!

pani Izabela jest absolutnie bezkonkurencyjna! polecam każdemu kto boi się dentystów, zero bólu! takie wizyty to sama przyjemność.

Rewelacyjna Pani stomatolog.Spokojna,uprzejma.Zero bólu i stresu.Polecam wszystkim,a przede wszystkim tym,którzy jak ja ,przez strach omijali gabinet dentystyczny szerokim łukiem:)

Wspaniała.Rwanie zęba bez bólu.Polecam.

Wspaniała.Rwanie zęba bez bólu.Polecam.

Mój ideał i przede wszystkim nie trzeba po niej poprawiać. Plomby się trzymają, próchnicy też nie widać. POLECAM!

Bardzo rodzinne podejście do pacjenta. Zero stresu. Dentystka z powołania. Gorąco polecam

ALBO TA PANI STOMATOLOG ALBO ŻADNA!!!!!NIGDY SIĘ NIE ZAWIODŁAM...

ALBO TA PANI STOMATOLOG ALBO ŻADNA!!!!!NIGDY SIĘ NIE ZAWIODŁAM...

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Rybnik"?

Stomatologia Prochasek
Rybnik
NZOZ Eurodent
pl. Piastów 6A
44-100 Gliwice
INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA DENTAL BRIDGE DR N.MED.MARIUSZ MICHNO
RYBNIK UL.PRZYJAŹNI 9 i
44-203 Rybnik

Centrum Stomatologii i Medycyny Naturalnej "Alexa"
Strzelców Bytomskich 30
44-240 Rybnik