lek. dent. Izabela Pelczar-Bujalska

Spokojna, kompetentna, pewna siebie lekarka, która wie, co robi. Krok po kroku tłumaczy, co i dlaczego będzie się działo. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie, zawsze szuka rozwiązań, które będą najbardziej komfortowe dla pacjenta. Serdecznie polecam!!!

Polecam wszystkim! Przemiła osoba, kompetentna, zaangażowana w to co robi lekarka. Leczenie - absolutnie bezbolesne!

Pani Iza jest najlepszym dentystom pod słońcem :) dzięki niej wizyta u dentysty to przyjemność , do tej pory dentysta dla mnie to był Horror na szczęście od znajomej dowiedziałam się o Pani Izie i był to strzał w 10-tkę :)

Wspaniała.Rwanie zęba bez bólu.Polecam.

Wspaniała.Rwanie zęba bez bólu.Polecam.

Po prostu rewelacja, zero bólu, pani Iza jest kompetentna, uprzejma, dokładnie wszystko tłumaczy, od początku wzbudza zaufanie, cały czas uśmiechnięta z poczuciem humoru. Zdecydowanie polecam każdemu!!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Rybnik"?

Stomatologia Prochasek
Rybnik
NZOZ Eurodent
pl. Piastów 6A
44-100 Gliwice
INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA DENTAL BRIDGE DR N.MED.MARIUSZ MICHNO
RYBNIK UL.PRZYJAŹNI 9 i
44-203 Rybnik

Centrum Stomatologii i Medycyny Naturalnej "Alexa"
Strzelców Bytomskich 30
44-240 Rybnik