lek. dent. Izabela Pelczar-Bujalska

Spokojna, kompetentna, pewna siebie lekarka, która wie, co robi. Krok po kroku tłumaczy, co i dlaczego będzie się działo. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie, zawsze szuka rozwiązań, które będą najbardziej komfortowe dla pacjenta. Serdecznie polecam!!!

Polecam wszystkim! Przemiła osoba, kompetentna, zaangażowana w to co robi lekarka. Leczenie - absolutnie bezbolesne!

Pani Iza jest najlepszym dentystom pod słońcem :) dzięki niej wizyta u dentysty to przyjemność , do tej pory dentysta dla mnie to był Horror na szczęście od znajomej dowiedziałam się o Pani Izie i był to strzał w 10-tkę :)

Po prostu rewelacja, zero bólu, pani Iza jest kompetentna, uprzejma, dokładnie wszystko tłumaczy, od początku wzbudza zaufanie, cały czas uśmiechnięta z poczuciem humoru. Zdecydowanie polecam każdemu!!

pani Izabela jest absolutnie bezkonkurencyjna! polecam każdemu kto boi się dentystów, zero bólu! takie wizyty to sama przyjemność.

Rewelacyjna Pani stomatolog.Spokojna,uprzejma.Zero bólu i stresu.Polecam wszystkim,a przede wszystkim tym,którzy jak ja ,przez strach omijali gabinet dentystyczny szerokim łukiem:)

Wspaniała.Rwanie zęba bez bólu.Polecam.

Wspaniała.Rwanie zęba bez bólu.Polecam.

Mój ideał i przede wszystkim nie trzeba po niej poprawiać. Plomby się trzymają, próchnicy też nie widać. POLECAM!

Bardzo rodzinne podejście do pacjenta. Zero stresu. Dentystka z powołania. Gorąco polecam

ALBO TA PANI STOMATOLOG ALBO ŻADNA!!!!!NIGDY SIĘ NIE ZAWIODŁAM...

ALBO TA PANI STOMATOLOG ALBO ŻADNA!!!!!NIGDY SIĘ NIE ZAWIODŁAM...