lekarz Izabela Siemieniak

1,8
1,7
1,7
1,9

Nieuprzejma i niemądra. Trzeba zaznaczyć, że Pani neurolog nie jest psychologiem. Dobiera leki i sposób leczenia neurologicznego, NIE POLECAM jednak radzić się u niej w czysto ludzkich kwestiach postepowania z osobą chorą, ani sugerować się jej sposobem podejścia do chorego członka rodziny. Pani doktor jest pozbawiona empatii. Jej sugestie są sprzeczne ze zwyką logiką. Jest tak przeświadczona o swej nieomylności, że nie ma sensu z nią rozmawiać. Przez brak odpowiedniego podejścia do problemu, pozostawia człowieka w poczuciu bezradności, skazanego wyłącznie na kolejne zmiany przymulających leków. Mimo że potrafi w końcu ...

Nieuprzejma i niemądra.
Trzeba zaznaczyć, że Pani neurolog nie jest psychologiem. Dobiera leki i sposób leczenia neurologicznego, NIE POLECAM jednak radzić się u niej w czysto ludzkich kwestiach postepowania z osobą chorą, ani sugerować się jej sposobem podejścia do chorego członka rodziny. Pani doktor jest pozbawiona empatii. Jej sugestie są sprzeczne ze zwyką logiką. Jest tak przeświadczona o swej nieomylności, że nie ma sensu z nią rozmawiać. Przez brak odpowiedniego podejścia do problemu, pozostawia człowieka w poczuciu bezradności, skazanego wyłącznie na kolejne zmiany przymulających leków. Mimo że potrafi w końcu wskazać odpowiedni mix środków farmakologicznych, to jej nieludzki stosunek do osoby chorej, dla mnie świadczy o braku kompetencji. Nie polecam.

Bardzo niekulturalna osoba. Krzyczy na wszystkich obgaduje innych ludzi w gabinecie. Sieje plotki. Jest niemiła, nieuprzejma, chorych wyzywa że są chorzy. Mi powiedziała że jestem głupia i że mam zerwać że swoim chłopakiem. Wtrąca się w życie prywatne ludzi. Po prostu chora psychicznie. Sama powinna się leczyć. Pyta sie ludziom po co do niej przychodzą bo powinni iść do psychiatry. I to na prywatnej wizycie tak się zachowuje. To nie wiem co robi jak przyjmuje ludzi w Szamotułach na NFZ. Odradzam korzystanie z jej usług.... Brak słów na takiego lekarza.

Zdecydowanie nie polecam Pani Doktor,totalna beznadzieja,brak kompetencji, nieuprzejma traktująca pacjenta i rodzinę z pogardą. Nasuwa się pytanie za co tej Pani płacą bo na pewno nie za leczenie, trudno nazwać leczeniem - obrażanie i lekceważenie pacjenta.Zastanawiam się nad zgłoszeniem Pani Doktor do Poznańskiego oddziału NFZ i do rzecznika praw pacjenta. ZAPEWNE BĘDĘ OMIJAĆ GABINET TEJ PANI SZEROKIM ŁUKIEM

Bardzo mała wiedza, nieuprzejmość, nie polecam.brak kompetencji mało powiedziane. raz skorzystałam, wyszłam jeszcze bardziej chora.

OSOBA, KTÓREJ WSZYSTKO CIEŻKO. NIEKOMPETENTNA, NIEMIŁA, NIE POLECAM.KIEPSKIE PODEJŚCIE DO PACJENTA. A JEJ GABINET NO COŻ NAWET BEZ PARKINGU CIĘŻKO ZNALEŹĆ

...potraktowała mnie jak symulantkę...straszne...przepisała witaminy...a ból jak był tak jest...

Nie rozumiem negatywnych opinii na temat pani doktor... Byc moze nie nalezy do osob specjalnie wylewnych, ale nie po zwierzenia idziemy do lekarza. Byc moze wielu z Panstwa potrzebny jest ktos, kto przytrzyma za reke, dlugo bedzie rozmawial o zyciowych problemach, slowem - zastapi przyjaciela. Mozna i tak. Ja jednak uwazam, ze wazniejsza jest kompetencja, konkretna pomoc, ulga w chorobie. Moja mama jest bardzo zadowolona z pomocy pani doktor, byla jedna z niewielu osob, ktorym potrafila zaufac (a sprawa byla drazliwa, gdyz dotyczyla depresji, do ktorej mama nie chciala sie przyznac). Wiele moge o pani doktor powiedziec, ale nie to, ze jest chamska.

Polecam. Bardzo dobry lekarz. Korzystam z pomocy od lat. jestem zadowolona, a leczenie przynosi efekty.

Takiego potwora jeszcze nie widziałam. Pijaczyna spod budki z piwem ma lepsze maniery od niej. Byłam świadkiem, jak w hamski sposób potraktowała starszą, Bogu ducha winna kobietę. Jeżeli chcecie sprawdzić swoją odporność na stres i wytrzymałość na hamstwo i złośliwość to walcie do niej jak w dym. Jeżeli oczekujecie porady lekarskiej i fachowości omijajcie szerokim łukiem!!!

Totalna beznadzieja, człowiek chory przychodzi a ona nie jest w stanie powiedzieć co ci jest, jak zadasz jakieś pytanie to dostaniesz chamską odpowiedź. Bardzo niemiła, nie polecam

Bardzo niemiła, nie polecam