lekarz Izabela Siemieniak

1,8
1,7
1,7
1,9

Nakrzyczała na mnie i przy pełnej poczekalni ludzi podarła moją kartotekę, ja tego tak nie zostawię, zgłoszę to do Poznańskiego oddziału NFZ i do rzecznika praw pacjenta.

Zdecydowanie nie polecam Pani Doktor, nie umie wysłuchac pacjenta, spieszy sie gdzies bardzo, wypytuje o wszystko a przede wszystkim najgorsze jest to ze na pytanie co do choroby powie ze NIE WIE! jak lekarz moze nie wiedziec nie rozumiem tego, odradzam jak najbardziej pani dotor.

zdecydowanie odradzam! pani doktor mimo tego, że jest osobą kompetentną - jest nieuprzejma, postraszyła mnie chorobą, która rzekomo ma mi się rozwinąć nie bazując przy tym na żadnej diagnostyce. po wizycie byłam jeszcze bardziej przygnębiona.

przypadkowe i b.złe spotkanie w szpitalu

przypadkowe i b.złe spotkanie w szpitalu

Kompetentny neurolog .kobieta z charakterem Nie toleruje nierobów chorych na rentę czy zwolnienie

Kompetentny neurolog .kobieta z charakterem
Nie toleruje nierobów chorych na rentę czy zwolnienie

bardzo niekulturalna osoba, traktujaca pacjetow i rodzine z pogarda wrecz niszczaca psychicznie. Brak kompetencji.Polecam jak najdalej od pani lekarki.