dr n. med. Izabela Sowińska-Krzyżanowska

Laryngolog

3,9
3,9
3,7

Mówiąc krótko i na temat: pełen profesjonalizm. Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie, Pani dr zdaje się być jedną z niewielu pozostałych już lekarzy, dla których przysięga Hipokratesa ma priorytetowe znaczenie w wykonywaniu swojego zawodu. Polecam tego lekarza - w jej rękach krzywda się nikomu nie stanie a jedynie do zdrowia można dojść - a jak komuś przeszkadza, że TO LEKARZ MA RACJE bo wcześniej naczytał się o własnym schorzeniu w internecie to niech idzie do znachora albo innego alibaby a lekarzowi z krwi i kości niech głowy nie zawraca bo ta Pani powinna leczyć ludzi i idzie jej to całkiem dobrze! Osobiście zostałem potraktowany bez patyczkowania się, był problem ze zdrowiem i już go nie ma i to jest najważniejsze a jak ktoś lubi płakać i "malkontencić" to niech dalej z mamą za rączkę do lekarza chadza! Pozdrawiam Panią Izabelę serdecznie z drugiego końca PL!

Tragedia.Moja wizyta trwała kilka minut, prosiłam o przyjęcie mnie ale niestety dowiedziałam się, że mam iść do innego lekarza, bo jest wielu innych lekarzy i że już dość w swoim życiu naprzyjmowała się pacjentów. Dość mocna i nieprzyjemna reprymenda spotkała panie w recepcji, aż przykro słuchać jak Pani dr w nieprzyjemny sposób rozmawia z innymi ludźmi.

Świetny fachowiec ! Pomogła mi z problemami z uchem. Od dwóch lat nie mam nawrotu zapalenia ucha. Gorąco polecam !

Uprzejmy i przede wszystkim skuteczny lekarz, z dużym doświadczeniem zawodowym i profesjonalnym podejściem.

Ja moją wizytę u tej pani wspominam fatalnie. Bardzo szorstka i opryskliwa osoba. Słowem nie można sie odezwać, bo zaraz nie ładnie sie odnosi do pacjenta. Jako lekarz podobno nie zła, ale postawa zdecydowanie nieodpowiednia, co podzielają inni pacjenci (prosze poczytać w internecie). Pani doktor zapomniała co to jest przysięga Hipokratesa, a portal ranking lekarzy powstał właśnie po to, aby pacjent mógł wyrazić swoją opinię, na temat lekarza i aby ludzi mogli dowiedzieć się czegoś więcej przed wizytą.

Pani Doktor jest ordynatorem Oddziału Laryngologii Szpitala Specjalistycznego w Bytomiu przy ul. Żeromskiego 7. Przyjmuje także w Przychodni Akademickiej w Gliwicach. Jest fachowa, konkretna, pomoże sama lub właściwie pokieruje do innych. Wzbudza zaufanie. Jest godna polecenia

choroba wyleczona po pierwszej wizycie, a dolegliwosc odnawiala sie

choroba wyleczona po pierwszej wizycie, a dolegliwosc odnawiala sie

Elegancka, zadbana - wzbudza zaufanie i respekt u pacjentów, choć nie poświęca im wiele uwagi. Szorstka, ale rzeczowa. Niestety oddział laryngologiczny, którego jest ordynatorem zastygł w latach 20-tych XIX wieku, chociaż - jak powiedzieliby zapewne autochtoni - sto lat temu "za Niemca" było lepiej... Fachowiec dobry, ale metody badań i leczenia przyprawiają o gęsią skórkę.

Pani doktor leczy zarówno w gabinecie prywatnym jak i "państwowo".Ja korzystam od wielu lat z jej fachowej pomocy, wyprowadziła mnie z chronicznego zapalenia zatok. Jest praktykiem klinicznym, jak trzeba to i zoperuje. Polecam

Lekarz bardzo kompetentny, polecam szczerze innym.

Lekarz bardzo kompetentny, polecam szczerze innym.