dr n. med. Izabela Sworowska

Laryngolog

Pani doktor posiada rozległą wiedzę medyczną, jest bardzo kompetentna, ze świetnym podejściem do dzieci. Po sprawdzeniu kilku laryngologów w okolicy, jeżdżę z dziećmi do niej z innego województwa. Szczerze polecam.

Lekarz konkretny, rzeczowy i miły. Super specjalista . Godny polecenia. Jeździmy z całą rodzina. Nigdy nie odmówi pomocy. Dodatkowym atutem jest to ze ma świetne podejście do dzieci. pozdrawiamy i dziękujemy :)

Wspaniały lekarz konkretny fachowy i miły.Super specjalista .Trafna diagnoza po pierwszej wizycie.Godny polecenia.Jedyny problem długie oczekiwanie na wizyte.

Pani doktor jest świetna. Rewelacyjna! Przyjęcia odbywają się sprawnie. Choć pacjentów jest wielu kolejka przesuwa się bardzo szybko zwłaszcza że teraz p.doktor wywołuje po nazwisku wg rejestracji.

świetne podejście do małych pacjentów

świetne podejście do małych pacjentów

Zdecydowanie dobry lekarz. Zawsze coś poradzi na moje infekcje. Nie zapisuje antybiotyku, jeśli nie widzi takiej potrzeby (nawet na moją prośbę nie chciała mi nic zapisać). Świetne podejście do dzieci:)

Polecam gorąco Panią Sworowską ! Jest kompetentna, miła, uprzejma, ma rewelacyjne podejście do dzieci,trafnie stawia diagnozę, zawsze trafia z lekami nawet w sytuacjach trudnych i kompleksowych.Nie pomija nic ani nie zapomina o innych dolegliwościach towarzyszących. Chodzę do niej prawie 12 lat i nigdy nie przyszło mi do głowy zmieniać laryngologa

Mój synek od 2-go roku życia,przez dwa lata zmagał się z infekcjami ucha, nawet byliśmy juz zapisani na wycinanie trzeciego migdałka, Pani doktor pomogła w 100%.Sym ma w tej chwili prawie siedem lat i już dawno zapomnieliśmy o dolegliwościach z uszami (trzeci migdał nadal mamy!!)

pani Iza jest jedynym laryngologiem, który jest w stanie łagodzić moje dokuczliwe problemy z infekcjami górnych dróg oddechowych. Gorąco polecam

niestety ale antybiotyki to ulubiona metoda leczenia pani doktor

niestety ale antybiotyki to ulubiona metoda leczenia pani doktor