lekarz Izabela Tarczoń

Pediatra

Pani doktor jest naszą lekarką od dawna i nigdy na niej się nie zawiedliśmy. wspaniały specjalista z cudownym podejściem do dzieci. wiem że córeczka jest dokładnie przebadana a diagnoza u nas zawsze trafna. polecam i to bardzo - nie zamieniła bym lekarza na innego /a było ich trochę/. bardzo ważne jest to że Pani doktor jest zawsze dostępna a jeśli nie to oddzwania oraz interesuje się stanem zdrowia chorego dziecka - wielki plus.

Świetny specjalista, rewelacyjne podejście do dziecka i rodziców. Pani Doktor poświęciła bardzo dużo czasu mojej córeczce, bardzo dokładnie zbadała, jest jedyną lekarką, którą moje dziecko lubi i chce chodzic:) Pani Doktor jest dostępna pod telefonem, jeśli nie odbiera, później sama oddzwania. Polecam lekarza wszystkim rodzicom!

Jestem mile zaskoczona, że pani doktor poświęciła na badanie aż tyle czasu.Jeszcze nie spotkałam się z taką obsługą i takim dokładnym badaniem oraz wnikliwym wywiadem. POLECAM!!!

Możemy polecić. Super podejście do dziaciaka :)

Możemy polecić. Super podejście do dziaciaka :)

Wciąż poszukujesz "Pediatra Kraków"?

Kraków

Centrum Medyczne Liszki

ulica Niska 24a
Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Laryngolog"
ulica Nałkowskiego 1/105
Kraków