Pani Doktor godna polecenia !!! Jeszcze nie spotkałam tak dobrego i kompetentnego lekarza. Analityczna dokładna i miła. Pomimo że przyszłam z problemem u córeczki tez sama byłam chora na krtań. Pani Doktor udzieliła pomocy nam obojgu w cenie 1 wizyty. Szok. Najlepszy laryngolog jakiego spotkałam !!! Gorąco polecam.

Jestem niezwykle zadowolona z Pani Doktor. Odkąd jestem pod Jej opieką moje dzieci o wiele mniej chorują i nie zażywają takiej ilości leków. Najlepszy laryngolog dziecięcy w okolicy. Szczerze polecam.

Bardzo jestem zadowolona z wizyty. Diagnoza trafna,szybkie wyleczenie. Nasz syn słyszy dobrze. Mam pełne zaufanie do Pani Doktor.

Zdecydowanie odradzam aktualnie jestem po zabiegu przeprowadzonego w klinice sw Lukasza w Bielsku Ciesze sie ze sie nie zdecydowalem na propozycje pani doktor ktora nie tylko wcale by mi nie pomgla wrecz przeciwnie musial bym miec ten walsciwy zabieg przeprowaddzany tak czy inacze to po drugie zaoszczedzilem 3500zl Doradzam sw Lukasz profesjonalna diagnoza obsluga itp po za tym jak to jes ze idac do pani doktor placimy za wizyte i oczekujemy prawdy a tu takie rozczerowanie ktos tu chybs chce z nas zedrzec

Niezwykle kompetentna i zarazem ciepła w kontakcie Pani Doktor. A w przypadku małych dzieci to ważne. Sprawnie i celowo ustawiła diagnostykę i leczenie. Polecam goraco.

Pani doktor jest po prostu cudowna! po raz pierwszy ktoś potraktował mnie poważnie i nie wrzucił do jednego wora o nazwie "nerwica" .Pani Wajda jest uprzejma,budzi zaufanie ,stwarza miłą atmosferę w gabinecie.Z całego serca i z czystym sumieniem polecam wizytę u tej pani doktor:)

Od dłuższego czasu miałam problemy z wyleczeniem uszka u mojej 5 - letniej córeczki. Byłam u wielu lekarzy bez skutku.Pani Doktor bardzo dokładnie wypytała nas o dotychczasowe dolegliwości i leczenie oraz fajnie zbadała dziecko.Leczenie świetnie podziałało.Bardzo miła i kompetenta Pani Doktor. Nawiązała dobry kontakt z dzieckiem, które niestety po tak wielu wizytach nie lubi lekarzy. Polecam bardzo.

Od dłuższego czasu miałam problemy z wyleczeniem uszka u mojej

lekarz godny polecenia.zna się na tym co robi i naprawde chce pomóc pacjentowi .

Naprawdę dobry lekarz teraz ich mało. Wszystko rzetelnie wyjaśniła. Nie nakłania do niepotrzebnych zabiegów. Wszystko w oparciu o wnikliwą diagnozę. Polecam!

miałem problemy z czerwieniejącym okiem i małym guzkiem w nosie i Pani doktor mi pomogła i uspokoiła że to nic grożnego , tylko musze stosować się do zaleceń , jestem bardzo zadowolony - wszystko zostało poprzedzone szczegółowa diagnozą

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Rybnik"?

pl. Kopernika 3 lok. 4

Wita Stwosza 10
44-200 Rybnik

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
ul. Młyńska 10

Nowomiejska 6