Laryngolog Rybnik

Prywatne Gabinety Lekarskie
Reymonta 50
44-200 Rybnik

Same superlatywy. Przeszedłem od innego laryngologa, którego moja choroba, miałem wrażenie, że przerasta i przez 2 miesiące leczenia różnymi kroplami i substancjami było coraz gorzej (miał wymaz i wiedział z czym walczy). Jak mi przepisał 20 zastrzyków z gentamycyny to już zapaliło mi się czerwone światło. U pani dr Kuczy pierwsze krople i całkowite wyleczenie po tygodniu. Spokojna, kontaktowa, cierpliwa, przemiła osoba (choć poprzedni lekarz tez był przemiły i tylko tyle), stosunkowo młoda, ale taka, że już doświadczona i na bieżąco z postępem medycyny i farmacji, dobrze wyposażony gabinet, no i , co najważniejsze, potrafi wyleczyć.

Opinia dodana przez: Leszek

pl. Kopernika 3 lok. 4
44-200 Rybnik

Wspaniały lekarz! Kompetentna, uprzejma, konkretna, dokładna w diagnozowaniu, w leczeniu skuteczna. Chciałoby się, żeby wszyscy lekarze byli tacy!

Opinia dodana przez: Aldona

Wita Stwosza 10
44-200 Rybnik

Bardzo sympatyczny uprzejmy lekarz do tego dobry fachowiec!!! Poświęca dużo czasu na dokładne wyjaśnienie i zbadanie w dodatku za rozsądną cenę

Opinia dodana przez: marcin

Spejalistyczna Praktyka Lekarska
Wodzisław Śląski, Os.XXX lecia 60
Rybnik

Jestem niezwykle zadowolona z Pani Doktor. Odkąd jestem pod Jej opieką moje dzieci o wiele mniej chorują i nie zażywają takiej ilości leków. Najlepszy laryngolog dziecięcy w okolicy. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Ewa

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
ul. Młyńska 10
44-200 Rybnik

Dr Dziuba jest jedynym z najlepszych specjalistom jakiego znam- dobrym specjalista .Zanim sie dowiedzialam ze 8 km dalej jest tak dobry specjalista straciłam masę pieniedzy na prywatnych lekarzy aby wyleczyc moje uszy. Gdy opowiedzialam co mi dolega od razu dr dziuba Slawomir dał diagnozę ,gdzie po zbadaniu potwierdził iż faktycznie jest to co mowił
.Miły ,sympatyczny ,spokojnie wysłucha ,cierpliwy ma same dobre wady ...Godny polecenia lekarz

Opinia dodana przez: Jolanta

ul.Na Górze
44-200 Rybnik

Zdecydowanie polecam każdemu kto potrzebuje rzetelnej opinii szczególnie w sprawie dzieciaków bo większość lekarzy idzie po najmniejszej linii oporu a dr Kuloka dzieci lubią i chetnie chodzą do niego, badanie nie jest straszne, leczenie najpierw a zabiegi proponowane są w ostateczności i z zdrowym rozsądkiem.

Nowomiejska 6
Rybnik

witam,
bardzo rzadko spotykam w KCM JELENIA GÓRA kompetentnych i uprzejmych lekarzy, nie patrzących na zegarek specjalistów lubiących swoją pracę. Pani Dr Wanda Rochalska jest jednym z nich ;-)
Bardzo dziękuję za fachową pomoc i okazaną empatię..
Polecam wszystkim potrzebującym ...

witam,
Bardzo dziękuję za fachową pomoc i okazaną empatię..
Polecam wszystkim potrzebującym rzeczowej konsultacji laryngologicznej.
Pozdrawiam

Opinia dodana przez: Robert

44-200 Rybnik

Rzadko spotykamy fachowość, uprzejmość i zaangażowanie w jednym - taka jest właśnie Pani Doktor. Mam dziecko z zespołem Aspergera -nie pozwala się zbadać, a u Pani Doktor stał się cud. Zbadany bez problemu, trafna diagnoza, szybki efekt po przepisanych lekach, Polecam !!!

Opinia dodana przez: anna

Praktyka Dentystyczna lek. dent. Agnieszka Banaszkiewicz
Gliwicka 30c/19
44-200 Rybnik

Lekarka godna polecenia .Nie traktuje człowieka jak intruza WIELKI CZłOWIEK i bynajmniej nie myślę o wzroście. Jestem Jej fanką i choć nie lubię chodzić do lekarzy do Pani Orzeł mam pełne zaufanie ;):):):)

pl. Kopernika 3 lok. 4
44-200 Rybnik

Lekarz to fantastyczny specjalista. Ma specyficzny styl bycia, ale dla nas to pozytyw :) Córka go uwielbia, a rodzice maja szansę nabrać troche dystansu w całej sytuacji, żeby nie dac się zwariować i wyluzowac dzięki specyficznemu poczucie humoru Pana Doktora. Polecam :)

Opinia dodana przez: Agnieszka