dr n. med. Wioletta Pietrawska-Urbaniec

Laryngolog, Audiolog

Polecam z całego serca. Mój roczny syn borykał się długo i często z zatkanym nosem Pani laryngolog nam pomogła i mój syn ma się już lepiej i oddycha cichutko i swobodnie ,a gdy potrzebujemy pomocy przyjmnie nas odrazu;)

Najwspanialszy laryngolog a zarazem czlowiek. Dokladnie zbada, wytlumaczy na spokojnie. Przemiła osoba i doskonaly fachowiec, polecam z calego serca. Aurelia

Aurelia

Rzadko spotykamy fachowość, uprzejmość i zaangażowanie w jednym - taka jest właśnie Pani Doktor. Mam dziecko z zespołem Aspergera -nie pozwala się zbadać, a u Pani Doktor stał się cud. Zbadany bez problemu, trafna diagnoza, szybki efekt po przepisanych lekach, Polecam !!!

Najgorsza lekarka z możliwych gdyż pomimo niemożności postawienia konkretnej diagnozy mimo moich próśb, nie skierowała mnie na badania, Szkoda tracić swój czas i pieniądze na tę ,,panią dr. " . Dopiero inny lekarz laryngolog skierował mnie na badania i postawił diagnozę oraz przepisał leki. Panią Urbaniec omijać...

Poświęca dużo czasu - wszystko tłumaczy.Rozpoznała chorobę na pierwszej wizycie. Miałam zawroty głowy od pół roku leczyłam się Betaserckiem bez efektu.Zrobiła mi tzw. manewry i wyszłam zdrowa. Gorąco polecam. Agata.

Pani doktor rozpoznała u mnie bardzo rzadki rodzaj niedosłuchu czego nie rozpoznali lekarze w Katowicach po leczeniu dużo lepiej słyszę dziękuję A.Waniek

Pani doktor jest wspaniała - bardzo dokładnie zbiera wywiad, ma fajne podejście do pacjenta,dużo tłumaczy i co najważniejsze skutecznie leczy! Polecam !

Pani doktor jest wspaniała - bardzo dokładnie zbiera wywiad,

Byłam z synem w praktyce p.Doktor po kilku wizytach u innych laryngologów i muszę przyznać,że ona jako jedyna zbadała dziecko kompleksowo i dokładnie ,wykonała na miejscu badania dodatkowe i postawiła trafną diagnozę.Mój Kuba już jest zdrowy.Brawo pani Doktor!