lekarz Ewa Machej

1,5
1,5
1,6
1,4

Po tygodniu brania antybiotyku - chrypa, chrząkanie ani ból gardła nie ustąpiły i niestety dostałam skierowanie do Pani Doktor Machej, tak jak Państwo piszecie również zostałam nazwana symulantką, od samego wejścia usłyszałam, że zabieram cenny czas bo przecież nic mi nie dolega - zwykłe przeziębienie (które może trwać nawet ponad miesiąc), a że nawijała przez ponad pół godziny jaka to jestem zdrowa nie pozwalając wejść sobie w słowo - to wtedy czas nie był już tak cenny. Pani Doktor mówiła o innych pacjentach, co w ogóle nie powinno mieć miejsca. Zapytała nawet, czy przez przypadkiem nie będę płakała jak poprzednie pacjentki, o ironio co za lekarka.
Skoro już przyszłam to łaskawie zostałam przebadana i miałam pamiętać np. o tym które ucho jest ewentualnie do przepłukania, bo Pani Doktor tego nie ogarnia.
Nie chodzę prawie w ogóle do lekarzy, chyba że naprawdę mi coś dolega, jestem w grupie podwyższonego ryzyka (mój ojciec, babcia zmarli na raka), wszędzie trąbią o profilaktyce?
Pani Doktor pomyliła się chyba ze specjalizacją, może to miała być psychologia, wtedy można by było gadać, gadać i gadać o wszystkim, i o niczym? Moja noga więcej nie postanie już w gabinecie Pani Doktor. Rozumiem teraz zdziwienie moich znajomych, że w tym samym dniu otrzymałam skierowanie i zostałam przyjęta również tego samego dnia - bo do dobrego laryngologa są kolejki, trzeba czekać. Mnie nie pozostaje nic innego tylko pójść prywatnie do dobrego specjalisty, zastanawiam się tylko po co odprowadzamy składki, skoro żeby uzyskać konkretną pomoc musimy korzystać z prywatnej praktyki lekarskiej?

Zostałam skierowana do Pani doktor tylko dlatego, że w przychodni w tym czasie innego lekarza nie było. Od kilku tygodni męczyło mnie trzeszczenie w uchu. Pani doktor po otoskopowym badaniu stwierdziła, że nic mi nie jest, a nawet jeśli to trąbka słuchowa, to TEGO PROBLEMU NIE LECZY LARYNGOLOG. Mogłabym wstawić 5 gwiazdek jedynie za poświęcony czas... za MÓJ poświęcony czas na słuchanie wywodu Pani doktor na temat tego, jak to ją też ucho bolało i że też nikt jej nie pomógł. Miała teorię na wszystko, łącznie z tym, iż mam krwiaka w mózgu i podczas lotu mogę umrzeć ("słyszałam o takich przypadkach"). Usłyszałam, że każdy lekarz, nawet prywatny powie mi to samo. A więc Pani doktor nie. Dziś byłam u lekarza rodzinnego i dowiedziałam się, że mam poważne problemy z trąbką Eustachiusza i gdybym, wg. Pani rad: czekała i piła dużo wody, straciłabym słuch. Liczę, że jeszcze się spotkamy. W innych warunkach. NIKOMU NIE POLECAM

Ta kobieta jest nawiedzona. Jeszcze nie wszedłem do gabinetu, a już dostałem diagnozę, że symuluje i tylko zawracam niepotrzebnie dupę! TAK SIĘ ZWRACA DO PACJENTA! O mojej dolegliwości nie dowiedziałem się dosłownie niczego, poza tym że ją sobie wymyśliłem i dlatego odczuwam dyskomfort, że wina jest na podłożu psychicznym. Przez ponad 30 minut w gabinecie, nasłuchałem się o chorobach i diagnozach innych pacjentów, o tym jak PiS niszczy Polskę i wykańcza obywateli i ogólnie o wszystkim, tylko nie o tym o czym pani "doktor" powinna mówić. Jeśli macie możliwość, to ...

Ta kobieta jest nawiedzona.

Jeśli macie możliwość, to omijajcie ją z daleka, a nawet jak was do niej wcisną, to polecam ponowna wizytę u innego laryngologa, bo jej diagnozy nie można brać na poważnie. Co widać po komentarzach innych ludzi.

Najgorsza lekarka, jaką spotkałem w życiu. Wrzeszczy tak że słychać ją na całą przychodnię, przeklina, macha rękami, ogółem zachowuje się obłąkańczo. W trakcie czyszczenia uszu tak mi zadrasnęła uchu że wciąż mnie boli. Zażartowała, że hemofilii nie dostanę. Gdy spytałem z ciekawości, co to za choroba, była zszokowana, że tego nie wiem i rozpoczęła wykład na temat jakiejś rodziny cara, która miała tę chorobę, a potem nawijała jeszcze przez dosłownie 20 minut o historii Europy, Polski, o rządach PIS, o tym, że Adam Mickiewicz był Żydem, zaczęła sypać milionem nazwisk i wytykać mi braki wiedzy historycznej. Oczywiscie w tym czasie na korytarzu czekał kolejny pacjent. Całą wizytę zakończyła słowami: "Spadaj pan! Uciekać!". Bezczelna, prostacka kobieta.

poszłam z bólem ucha wyszłam z bólem głowy.kobieta jest nawiedzona. kazała mi się modlić jeśli chcę cudów .nie dostałam nic na ból ucha mam sobie kupić rutinoscorbin albo inne lekarstwa z reklam z telewizji jeśli tak bardzo potrzebuję lekarstw . sama twierdzi że ucho mam uszkodzone. stwierdziła że panikuję .ta baba nie leczy .wrzeszczy obraża ludzi .a my idioci płacimy ciężkie pieniądze na takich lekarzy to jest kpina. NIE POLECAM TO NIE LEKARZ

Po 5 minutach wizyty, miałem wrażenie, że to osoba z problemami psychicznymi. Później poziom obelg był taki, że się wyłączyłem. Nie polecam.

kto jej dał zgodę na leczenie?? wchodzę dziś do gabinetu powiedziałem dzień dobry a ona przeklina że na korytarzu jest głośno!!! no fakt na więźniów politycznych z boku jest oddział alergii dla dzieci a ja dziecka nie mam !! jak skończyła przeklinać to powiedziała po co kur... przyszedłem a byłem 1 raz u niej !!! zaskoczyłem się zero szacunku dla mnie! przy mnie obgadała poprzednią pacjentkę miała 90 lat słyszałem jak na nią krzyczała nie wiedziałem o co chodzi bo stałem na korytarzu i dalej od gabinetu!! kpina u tej pani lekarz trzeba skargę do praw pacjenta zrobić i opisać to w gazecie w mediach bo czy tak może postępować lekarz?? wykolejona jest i nadaje się na badania psychiatryczne

Ta pani to nie lekarz, idąc z bólem uszu stwierdza ze zęby sa w porządku tylko ósemka krzywa no ale to nie moja wina. Nie kompetentna, głośno przemawia że caly korytarz słyszy co nie jest komfortowe. Weterynarz by lepszą diagnoze postawil, niz laryngolog ktory nigdy nic nie widzi i pacjent jest zawsze zdrowy przychodzac do lekarza. Paranoja takiego bezużytecznego lekarza trzymac na etacie.

Ta Pani nie powinna już leczyć (chociaż mam wątpliwości czy kiedykolwiek leczyła) ,przyda się jej leczenie u psychiatry. Byłam potraktowana lekceważąco,na wstępie usłyszałam że jestem symulantką,nie pozwoliła dojść do słowa ,kilkanaście minut monologu o tym że 90% pacjentów to naciągacze wykorzystujący NFZ,o polityce rządu RP(najmądrzejszą partią jest PO),straszyła wręcz-że owszem-może wypisać nawet jakąś receptę,ale drogo będzie mnie to kosztować(jak wspomniałam jestem symulantką ) i leczenie nie będzie mi się kalkulować,i Ona zna na wylot takich jak ja co chodzą od lekarza do lekarza(byłam u tej Pani pierwszy raz,a wcześniej rzadko ...

Byłam potraktowana lekceważąco,na wstępie usłyszałam że jestem symulantką,nie pozwoliła dojść do słowa ,kilkanaście minut monologu o tym że 90% pacjentów to naciągacze wykorzystujący NFZ,o polityce rządu RP(najmądrzejszą partią jest PO),straszyła wręcz-że owszem-może wypisać nawet jakąś receptę,ale drogo będzie mnie to kosztować(jak wspomniałam jestem symulantką ) i leczenie nie będzie mi się kalkulować,i Ona zna na wylot takich jak ja co chodzą od lekarza do lekarza(byłam u tej Pani pierwszy raz,a wcześniej rzadko u jakiegokolwiek laryngologa),naprawdę chorzy to tylko ci co mają raka.
Nigdy do jej gabinetu już nie wejdę.
Absolutnie nie polecam !!!!!

Trafiłem do niej niestety prywatnie ponieważ od lat mam problemy z zatokami.Wzięła ode mnie 50 złotych zajrzała do gardła i stwierdziła że jestem chory psychicznie i że powinienem iść do psychiatry a nie do laryngologa i gadała tak z pół godziny kompletnie porombana baba i w dodatku pracuje w przychodni...