lekarz Ewa Machej

Laryngolog

1,5
1,5
1,4

Coś strasznego. Poszłam do niej z czyrakami uszu. Kto przeżył to wie jaki to ból. Kazała mi samej robić sobie opatrunki i płukanie uszu (dodała od razu, że skoro górnicy sobie z tym radzą to ja też, co zabrzmiało jakby ci górnicy byli jakimiś kompletnymi durniami), a co do bólu to muszę wytrzymać. Po dwóch tygodniach takiego leczenia i 4 wizytach u niej trafiłam do innego laryngologa, który nie dość, że ponacinał owe czyraki, to przepisał mi silne leki przeciwbólowe i przez 10 dni kazał przyjeżdżać na opatrunki i czyszczenie uszu co przyniosło natychmiastową ulgę i zupełne wyleczenie moich dolegliwości. Odradzam każdemu wizytę u tej pani i dziwię się jak taki człowiek może wykonywać zawód lekarza.

Zgadzam się z przedmówcami. Beznadziejna wizyta u tej pani.Krzyczy,wymachuje rękami,gada o innych pacjentach tylko nie na mój temat.Jestem po poważnej chorobie,z której ledwo uszłam z życiem. Na to że od dwóch lat boli mnie ucho powiedziała że mam wziąć tabletkę przeciwbólową no i że jak słyszę a nie jestem głucha to przecież wszystko jest w porządku.ODRADZAM TĘ LEKARKĘ!! Idę do kompetentnego laryngologa.

Ona nawet na ocene jeden nie zasługuje! Owszem poświęciła mi dużo czasu na ględzenie na prawie wszystkie możliwe tematy poza moją chorobą, która oczywiście wg niej była wymyślona. Weszłam i słuchałam wyzwisk na mój temat, jakbym zawiniła samym przyjściem do niej. Nasłuchałam się o innych pacjentach, jak oni to również nie symulują i zaproponowała mi psychiatrę (zresztą z tego co widzę proponuje to każdej osobie, która do niej przyjdzie). Mam nadzieję,że zostanę w końcu skierowana do jakiegoś normalnego lekarza.

Szkoda, że nie ma opcji oceniania ujemnego. Niepoważna i niekompetentna osoba, przeklinająca i obrażająca pacjenta! Zastanawiam się jedynie nad tym, jak to możliwe, że ktoś z takimi zaburzeniami jeszcze pracuje z pacjentami?!

Szkoda, że nie ma opcji oceniania ujemnego.

Jest to lekarz do którego się przychozi z konkretami i oczekuje konkretnych odpowiedzi a wychodzi się dalej z tym samym tyle,że z poczuciem wstydu,że mogę mieć takie banalne problemy a reszta świata umiera na raka a ja zabieram cenny czas.

Byłam u tej pani doktor w przychodni na Więźniów Politycznych i muszę zgodzić się z przedmówcami, że ta pani nie ma kompletnie podejścia do pacjentów. Może prywatnie jest zupełnie inna, ale jeśli ma takie podejście do pacjentów, to niech zrezygnuje z posady w przychodni i prowadzi tylko gabinet prywatny. Na dolegliwości pacjenta mówi, że to symulacja. Komentowała innych pacjentów przy mnie, czego profesjonalista nie powinien robić-tajemnica lekarska. Przede mną wyszła z gabinetu wkurzona młoda dziewczyna, lekarka ją przy mnie skomentowała, że dziewczyna ma swoje dolegliwości na tle nerwowym. Nie ukrywała tego, że większość jej pacjentów po prostu przychodzą z wymyślonymi objawami i chorobami. Wynika chyba z tego, że chcesz być zdrowy, to zapłać!

Rewelacyjny lekarz. Polecam każdemu. Kompleksowo podchodzi do choroby, dokładnie tłumaczy wszelkie zagadnienia i przeprowadza dokładne badania. Prawdziwy lekarz z powołania. Życzyłbym sobie więcej takich!

NIE POLECAM NIKOMU!!! ZGADZAM SIĘ Z POPRZEDNIKAMI, WIELKA PANI DOKTOR MA PRETENSJE O SAMO PRZYJŚCIE, UWAŻA KAŻDE ODCZUCIE I OBJAWY PACJENTA ZA SYMULACJE, WYSUWA SWOJĄ OPINIĘ NA TEMAT CHOROBY (A RACZEJ JEJ BRAKU) ZANIM ZBADA PACJENTA, I STAN CHOROBOWY UWAŻA ZA NORMALNY, ZATEM IDĄC DO NIEJ, NIGDY NIC CI NIE JEST. -NIE SŁUCHA PACJENTA -KRZYCZY -PONIŻA MAM DOŚĆ TAKICH LEKARZY, BYŁAM U TEJ PANI DWA RAZY, OJ I JUŻ NIE POWTÓRZĘ TEGO BŁĘDU!!! ODRADZAM!!!! P.S. DZIWI MNIE TO, ŻE TAKI LEKARZ MA JESZCZE POSADĘ!!!

NIE POLECAM NIKOMU!!!
-NIE SŁUCHA PACJENTA
-KRZYCZY
-PONIŻA
ODRADZAM!!!!
P.S. DZIWI MNIE TO, ŻE TAKI LEKARZ MA JESZCZE POSADĘ!!!

Pani doktor Ewa Machej podchodzi do pacjenta z pełnym profesjonalizmem. Przeprowadza z pacjentem wyczerpujący wywiad, a w razie potrzeby nie oszczędza na badaniach laboratoryjnych (badanie krwi czy moczu) ja miałem robione nawet USG. Dzięki rozpoznaniu (uszkodzenie wątroby i mononukleoza) Pani doktor trafiłem do szpitala gdzie zostałem wyleczony za co bardzo jej dziękuję. Polecam każdemu kto ceni sobie rzetelne podejście do pacjenta. Dziwią mnie negatywne komentarze na temat doktor Machej, pewnie ktoś napisał je złośliwie.

Dokładnie bada i wypytuje okoliczności choroby. Przez to, nie oszczędzając na badaniach laboratoryjnych wyłapuje chorobę, która była przyczyną schorzenia laryngologicznego lub też inną groźną chorobą.