lekarz Ewa Machej

Laryngolog

1,5
1,5
1,4

Najgorszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłam. Wylewa swoje frustracje na pacjentów. Ma ogromne żale i pretensje o samo przyjście. Krzyczy jak szalona. Niekompetentna, wmawia, że 'nic nie da się zrobić i tak ma być', ogromnie bagatelizuje problemy, na każdy wypowiedziany objaw odpowiada krzykiem 'no i co z tego?!'. nie polecam NIKOMU.

Wbrew negatywnym opiniom innych ludzi o Pani Doktor Machej, moja opinia o Niej jest odmienna: Pani Doktor jest bardzo sympatyczna, jest też, uważam, dobrym lekarzem. Nie mam Jej absolutnie nic do zarzucenia, wręcz przeciwnie!

Nie polecam tej lekarki , nie była zainteresowana historią choroby , twierdziła że pacjent zazwyczaj tylko symuluje chorobę , nie dała mi rzadnego prawa głosu , przez 30 min słuchałem jej monologu o pacjentach zawracających jej głowę zmyślonymi objawami, ciekawe czy w prywatnym gabinecie jest równie wylewna?Ja w każdym razie szukam innego laryngologa bo mój problem z gardłem mie zniknął po tej wizycie.