lekarz Ewa Machej

Laryngolog

1,5
1,5
1,4

To był poprostu horror! Bałam się tam wejść słysząc krzyki, podejrzewałam kłótnię. Ale to była standardowa wizyta, bo pani Doktor ma taki styl przyjmowania pacjentów. Potem było już tylko gorzej.. potwierdzam wszystkie poprzednie komentarze. Szkoda czasu i zdrowia!

Nie rozumiem poprzednich opinii, ponieważ się zupełnie z nimi nie zgadzam. Przeczytałem kilka z nich jeszcze przed wizytą, ale większość z wymienionych kwestii/problemów nie miała faktycznie miejsca podczas mojej wizyty. Owszem, pani doktor mówi dość głośno, i jest dość bezpośrednia(co nie każdemu musi odpowiadać), ale nie uważam żeby był to problem, tym bardziej, że w innych opiniach jest to, moim zdaniem, dość mocno wyolbrzymione. Ja, swoją wizytę oceniam bardzo pozytywnie, pełen profesjonalizm - wizyta przebiegła sprawnie, i w całkowicie normalnej, przyjaznej atmosferze.

NIE POLECAM TEJ PANI!! Dno i wodorosty, szkoda i żal że nie poczytałam wcześniej opinii, zaoszczędziłabym dużo czasu, wyżej wspomniana Pani (nie napisze że lekarz bo lekarzem się nie da owej Pani nazwać) nie ma za grosz szacunku do pacjenta, choroba wymyślona, nic mi nie jest, a Panią Machej bardziej interesuje rozmowa przez telefon z córką, po czym opowiada o swoim życiu prywatnym, szok że tacy ludzie pracują w służbie zdrowia, totalnie NIC nie powie o stanie pacjenta, z pełnym szacunkiem, za dużo gadania za mało pracy. Irytujące jest to, że żeby się leczyć trzeba koniec końców iść prywatnie.
NIE POLECAM TEJ PANI!!!!

Podczas wizyty w gabinecie i po wyjściu z niego byłam w szoku że taki lekarz może być na etacie. Jeszcze nie dokończyłam mówić co mi dolega stwierdziła że nic mi nie jest , 99 % ludzi ma podobne objawy i żyją...że na takie objawy mam sobie kupić i jeść coś z reklam telewizji i że wina jest na podłożu psychicznym .Ostatecznie mnie zbadała i potwierdziła sama sobie że no faktycznie mi nic nie jest. Strasznie głośno przemawia słychać ją na korytarzu ( w pewnym momencie chciałam jej powiedzieć że nie ...

Strasznie głośno przemawia słychać ją na korytarzu ( w pewnym momencie chciałam jej powiedzieć że nie przyszłam z problemem ze słuchem tylko z gardłem ) Wymachuje rękami , przeklina !....
Dla mnie tragedia NIGDY BYM TAM NIE WRÓCIŁA PONOWNIE ! NIE POLECAM !!

Po 5 minutach wizyty, miałem wrażenie, że to osoba z problemami psychicznymi. Później poziom obelg był taki, że się wyłączyłem. Nie polecam.

Ta pani to nie lekarz, idąc z bólem uszu stwierdza ze zęby sa w porządku tylko ósemka krzywa no ale to nie moja wina. Nie kompetentna, głośno przemawia że caly korytarz słyszy co nie jest komfortowe. Weterynarz by lepszą diagnoze postawil, niz laryngolog ktory nigdy nic nie widzi i pacjent jest zawsze zdrowy przychodzac do lekarza. Paranoja takiego bezużytecznego lekarza trzymac na etacie.