lekarz Ewa Machej

Laryngolog

1,5
1,5
1,4

Po tygodniu brania antybiotyku - chrypa, chrząkanie ani ból gardła nie ustąpiły i niestety dostałam skierowanie do Pani Doktor Machej, tak jak Państwo piszecie również zostałam nazwana symulantką, od samego wejścia usłyszałam, że zabieram cenny czas bo przecież nic mi nie dolega - zwykłe przeziębienie (które może trwać nawet ponad miesiąc), a że nawijała przez ponad pół godziny jaka to jestem zdrowa nie pozwalając wejść sobie w słowo - to wtedy czas nie był już tak cenny. Pani Doktor mówiła o innych pacjentach, co w ogóle nie powinno mieć miejsca. Zapytała nawet, czy przez przypadkiem nie będę płakała jak poprzednie pacjentki, o ironio co za lekarka.
Skoro już przyszłam to łaskawie zostałam przebadana i miałam pamiętać np. o tym które ucho jest ewentualnie do przepłukania, bo Pani Doktor tego nie ogarnia.
Nie chodzę prawie w ogóle do lekarzy, chyba że naprawdę mi coś dolega, jestem w grupie podwyższonego ryzyka (mój ojciec, babcia zmarli na raka), wszędzie trąbią o profilaktyce?
Pani Doktor pomyliła się chyba ze specjalizacją, może to miała być psychologia, wtedy można by było gadać, gadać i gadać o wszystkim, i o niczym? Moja noga więcej nie postanie już w gabinecie Pani Doktor. Rozumiem teraz zdziwienie moich znajomych, że w tym samym dniu otrzymałam skierowanie i zostałam przyjęta również tego samego dnia - bo do dobrego laryngologa są kolejki, trzeba czekać. Mnie nie pozostaje nic innego tylko pójść prywatnie do dobrego specjalisty, zastanawiam się tylko po co odprowadzamy składki, skoro żeby uzyskać konkretną pomoc musimy korzystać z prywatnej praktyki lekarskiej?

Witam. Miałam bardzo wątpliwą przyjemność poznania pani "doktor". Zachodzę w głowę jak ktoś tak wulgarny i najzwyczajniej w świecie chamski może pracować z innymi ludźmi...ludźmi, którzy przychodzą do lekarza po pomoc. Lekarka starała się wmówić mi symulowanie choroby.Brak słów!!! Tak jakby człowiek nie miał co robić, tylko chodzić po lekarzach... Moja noga już nigdy więcej nie stanie w gabinecie tej pani. Jednym słowem koszmar!!!

Witam.

kto jej dał zgodę na leczenie?? wchodzę dziś do gabinetu powiedziałem dzień dobry a ona przeklina że na korytarzu jest głośno!!! no fakt na więźniów politycznych z boku jest oddział alergii dla dzieci a ja dziecka nie mam !! jak skończyła przeklinać to powiedziała po co kur... przyszedłem a byłem 1 raz u niej !!! zaskoczyłem się zero szacunku dla mnie! przy mnie obgadała poprzednią pacjentkę miała 90 lat słyszałem jak na nią krzyczała nie wiedziałem o co chodzi bo stałem na korytarzu i dalej od gabinetu!! kpina u tej pani lekarz trzeba skargę do praw pacjenta zrobić i opisać to w gazecie w mediach bo czy tak może postępować lekarz?? wykolejona jest i nadaje się na badania psychiatryczne

Poszłam do Poradni z bólem ucha.Pani Doktor powiedziała, że się na tym nie zna!!! i daje mi skierowanie do szpitala, ale muszę jechać do Jastrzębia, bo inni laryngolodzy w Rybniku to nieuki leczące za pieniądze!!!.Zdecydowałam się jednak skorzystać z pomocy w Orzepowicach i... trafiłam na bardzo miłych i co najważniejsze kompetentnych!!! lekarzy, którzy mi bardzo pomogli. Wstyd Pani Doktor tak oczerniać kolegów po fachu!!! Czyżby z zawiści?

Poziom wiedzy zerowy - nadrabia szkalowaniem innych lekarzy - to chyba jakieś nieporozumienie, że ktoś ją zatrudnia jako lekarza !!!

Osoba bardzo agresywna i arogancka do pacjenta. Podczas wejścia pacjenta już podaje diagnozę że pacjent jest zdrowy. Zakłada z góry, że przychodzą do jej gabinetu symulanci. Mówi bez przerwy podniesionym głosem. Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Zawiedziony pacjent.

Zawiedziony pacjent.

Zdecydowanie odradzam. Chaotyczna - nie wzbudza zaufania. Wyposażenie gabinetu jak z XIX wieku. Zaproponowała błędną terapię - dopiero następny lekarz wyleczył moje uszy. Strata czasu i pieniędzy. Jedyna zaleta można łatwo umówić się na wizytę - nie ma kolejki.

Po prostu tragedia - klnie jak szewc, pomocy zero

Po prostu tragedia - klnie jak szewc, pomocy zero