lekarz Ewa Machej

Laryngolog

1,5
1,5
1,4

poszłam z bólem ucha wyszłam z bólem głowy.kobieta jest nawiedzona. kazała mi się modlić jeśli chcę cudów .nie dostałam nic na ból ucha mam sobie kupić rutinoscorbin albo inne lekarstwa z reklam z telewizji jeśli tak bardzo potrzebuję lekarstw . sama twierdzi że ucho mam uszkodzone. stwierdziła że panikuję .ta baba nie leczy .wrzeszczy obraża ludzi .a my idioci płacimy ciężkie pieniądze na takich lekarzy to jest kpina. NIE POLECAM TO NIE LEKARZ

Najgorsza lekarka, jaką spotkałem w życiu. Wrzeszczy tak że słychać ją na całą przychodnię, przeklina, macha rękami, ogółem zachowuje się obłąkańczo. W trakcie czyszczenia uszu tak mi zadrasnęła uchu że wciąż mnie boli. Zażartowała, że hemofilii nie dostanę. Gdy spytałem z ciekawości, co to za choroba, była zszokowana, że tego nie wiem i rozpoczęła wykład na temat jakiejś rodziny cara, która miała tę chorobę, a potem nawijała jeszcze przez dosłownie 20 minut o historii Europy, Polski, o rządach PIS, o tym, że Adam Mickiewicz był Żydem, zaczęła sypać milionem nazwisk i wytykać mi braki wiedzy historycznej. Oczywiscie w tym czasie na korytarzu czekał kolejny pacjent. Całą wizytę zakończyła słowami: "Spadaj pan! Uciekać!". Bezczelna, prostacka kobieta.

Niestety, potwierdzam wszystkie negatywne opinie o tej pani. Niemiła, opryskliwa i niekompetentna. Zdecydowanie odradzam wizyte!!

Ta kobieta jest nawiedzona. Jeszcze nie wszedłem do gabinetu, a już dostałem diagnozę, że symuluje i tylko zawracam niepotrzebnie dupę! TAK SIĘ ZWRACA DO PACJENTA! O mojej dolegliwości nie dowiedziałem się dosłownie niczego, poza tym że ją sobie wymyśliłem i dlatego odczuwam dyskomfort, że wina jest na podłożu psychicznym. Przez ponad 30 minut w gabinecie, nasłuchałem się o chorobach i diagnozach innych pacjentów, o tym jak PiS niszczy Polskę i wykańcza obywateli i ogólnie o wszystkim, tylko nie o tym o czym pani "doktor" powinna mówić. Jeśli macie możliwość, to ...

Ta kobieta jest nawiedzona.

Jeśli macie możliwość, to omijajcie ją z daleka, a nawet jak was do niej wcisną, to polecam ponowna wizytę u innego laryngologa, bo jej diagnozy nie można brać na poważnie. Co widać po komentarzach innych ludzi.

Zostałam skierowana do Pani doktor tylko dlatego, że w przychodni w tym czasie innego lekarza nie było. Od kilku tygodni męczyło mnie trzeszczenie w uchu. Pani doktor po otoskopowym badaniu stwierdziła, że nic mi nie jest, a nawet jeśli to trąbka słuchowa, to TEGO PROBLEMU NIE LECZY LARYNGOLOG. Mogłabym wstawić 5 gwiazdek jedynie za poświęcony czas... za MÓJ poświęcony czas na słuchanie wywodu Pani doktor na temat tego, jak to ją też ucho bolało i że też nikt jej nie pomógł. Miała teorię na wszystko, łącznie z tym, iż mam krwiaka w mózgu i podczas lotu mogę umrzeć ("słyszałam o takich przypadkach"). Usłyszałam, że każdy lekarz, nawet prywatny powie mi to samo. A więc Pani doktor nie. Dziś byłam u lekarza rodzinnego i dowiedziałam się, że mam poważne problemy z trąbką Eustachiusza i gdybym, wg. Pani rad: czekała i piła dużo wody, straciłabym słuch. Liczę, że jeszcze się spotkamy. W innych warunkach. NIKOMU NIE POLECAM

Trafiłem do niej niestety prywatnie ponieważ od lat mam problemy z zatokami.Wzięła ode mnie 50 złotych zajrzała do gardła i stwierdziła że jestem chory psychicznie i że powinienem iść do psychiatry a nie do laryngologa i gadała tak z pół godziny kompletnie porombana baba i w dodatku pracuje w przychodni...

Jedno wielkie nieporozumienie. Co to za lekarz który sie wydziera? Zaplacilam za wizytę 80zl przed wejściem do gabinetu po czym dowiedziałam sie ze ona nie jest w stanie sprawdzić mojego syna. Nigdy więcej!!!

Ta Pani nie powinna już leczyć (chociaż mam wątpliwości czy kiedykolwiek leczyła) ,przyda się jej leczenie u psychiatry. Byłam potraktowana lekceważąco,na wstępie usłyszałam że jestem symulantką,nie pozwoliła dojść do słowa ,kilkanaście minut monologu o tym że 90% pacjentów to naciągacze wykorzystujący NFZ,o polityce rządu RP(najmądrzejszą partią jest PO),straszyła wręcz-że owszem-może wypisać nawet jakąś receptę,ale drogo będzie mnie to kosztować(jak wspomniałam jestem symulantką ) i leczenie nie będzie mi się kalkulować,i Ona zna na wylot takich jak ja co chodzą od lekarza do lekarza(byłam u tej Pani pierwszy raz,a wcześniej rzadko ...

Byłam potraktowana lekceważąco,na wstępie usłyszałam że jestem symulantką,nie pozwoliła dojść do słowa ,kilkanaście minut monologu o tym że 90% pacjentów to naciągacze wykorzystujący NFZ,o polityce rządu RP(najmądrzejszą partią jest PO),straszyła wręcz-że owszem-może wypisać nawet jakąś receptę,ale drogo będzie mnie to kosztować(jak wspomniałam jestem symulantką ) i leczenie nie będzie mi się kalkulować,i Ona zna na wylot takich jak ja co chodzą od lekarza do lekarza(byłam u tej Pani pierwszy raz,a wcześniej rzadko u jakiegokolwiek laryngologa),naprawdę chorzy to tylko ci co mają raka.
Nigdy do jej gabinetu już nie wejdę.
Absolutnie nie polecam !!!!!

Katastrofa,ktoś kto napisał te pozytywy powinien tak jak pani doktor leczyć się ale nie na więzniów tylko na gliwickiej!!!!!!

Wielka porazka!!!!!! Mialalam wrazenie ze rozmawiam z osobą. Psychiczne chora opowiada cos bez sensu nie majacego. Nic wspolnegi z choroba syna Syn w koncu nie wytrzymal i powiedzial jej ze gada bez sensu wywalila. Go z gabinetu nigdy nie popelnie tego bledu i moja noga tam nie stanie !!!!!! Radze omijac szerokim lukiem szkoda. Czasu i zdrowia Powinni ja zawiesicw prawach wykonywania zawodu!!!!!!!!!!

Wielka porazka!!!!!!
Radze omijac szerokim lukiem szkoda. Czasu i zdrowia
Powinni ja zawiesicw prawach wykonywania zawodu!!!!!!!!!!