lekarz Wanda Rochalska

Laryngolog

Pani Doktor bada jak z automatu , wizyta trwa bardzo krótko. Na szumy w uszach przepisała krople do nosa, mimo, że stwierdziła uszkodzenie błony bębenkowej więc nie bardzo rozumiem jak ma mi to pomóc. Dużo gada o pierdołach typu dlaczego wszyscy ludzie ubierają się na czarno a mało o konkretach.

Beznadziejna to pseudo lekarz nie ma pojęcia o chorobach ucha i nie potrafi dobrać odpowiedniego postępowania leczniczego NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

ładna, uprzejma ale nie leczy tylko wycina. na badanie poświęca bardzo mało czasu i wygląda to tak jak gdyby wymyślała co pacjentowi dolega (a może to, a może tamto, najlepiej wyciąć)

witam, bardzo rzadko spotykam w KCM JELENIA GÓRA kompetentnych i uprzejmych lekarzy, nie patrzących na zegarek specjalistów lubiących swoją pracę. Pani Dr Wanda Rochalska jest jednym z nich ;-) Bardzo dziękuję za fachową pomoc i okazaną empatię.. Polecam wszystkim potrzebującym rzeczowej konsultacji laryngologicznej. Pozdrawiam

witam,
Bardzo dziękuję za fachową pomoc i okazaną empatię..
Polecam wszystkim potrzebującym rzeczowej konsultacji laryngologicznej.
Pozdrawiam

Pani Doktor jest profesjonalistką w swojej specjalności. Ma świetne podejście do pacjenta i wysokie kompetencje - dokładnie definiuje przyczyny problemów i stosuje odpowiednie leczenie. Bardzo się cieszę, że trafiłem akurat na Panią dr Rochalską - oby więcej takich lekarzy.

Pani doktor sugerowała nam że jest zastępcą ordynatora i wszystko potrafi załatwić w szpitalu.Kiedy przyszliśmy na oddział w umówionym przez nią terminie okazało się,że zastępcą jest ktoś inny,my nie jesteśmy zapisani w kolejce obowiązującej w szpitalu i mimo interwencji u Dyrektora odeszliśmy z przysłowiowym kwitkiem.Straciliśmy urlop i kupę nerwów i kasy. Nie polecam

Nie polecam

Pani doktor jest ładna, ale mało kompetentna.Wszystkim chce usuwać migdałki.Ja usunęłam za jej namową i jestem dalej tak samo chora jak przedtem.

Pani doktor operowała mi ucho. Jestem z tej operacji bardzo zadowolona.

Pani doktor operowała mi ucho. Jestem z tej operacji bardzo zadowolona.

Serdecznie polecam, trafiłam do Pani Doktor przez przypadek, ale było warto, BARDZO DOBRY LEKARZ. Jestem zadowolona, gdyż Pani Doktor nie tylko wykazuje się kompetencją, wspaniałym podejściem do pacjenta, tłumacząc na czym polega choroba i w jaki najlepszy sposób ją leczyć, ale jest również cudownym i słownym człowiekiem. Wiem,że tak powinno być, że zadaniem lekarza jest leczyć, ale w dzisiejszych czasach naprawde trudno o takiego, dlatego, Rybnik może się poszczycić taką perełką w swojej kolekcji;) Pozdrawiam i POLECAM!!!

Rybnik może się poszczycić taką perełką w swojej kolekcji;)
Pozdrawiam i POLECAM!!!

bardzo miła, uśmiechniata pani doktor, wzbudza zaufanie do tego madra i kompetentna