lekarz Izabella Arłamowska

Stomatolog

Liczba opinii: 2
Średnia ocen:3,5/5
Opinie:2
Zaufanie do kompetencji
4,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
4,0
Poświęcony czas
3,0
Kompleksowość podejścia
4,0
Uprzejmość
3,0
Godny polecenia
3,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

A ja się nie zgodzę z przedmówcą. Uważam Panią doktor za najlepszego lekarza jakiego do tej pory spotkałam. Miła, uprzejma, delikatna. Zawsze służy radą, a w gabinecie panuje iście domowa atmosfera :) Jakiś czas temu byłam na kontroli u innego stomatologa, który ze zdziwieniem zapytał gdzie się leczę, ponieważ już dawno nie widział tak starannie wyleczonych ząbków. Naprawdę gorąco polecam i pozdrawiam Panią Doktor :)

A ja się nie zgodzę z przedmówcą. Uważam Panią doktor za najlepszego lekarza jakiego do tej pory spotkałam. Miła, uprzejma, delikatna. Zawsze służy radą, a w gabinecie panuje iście domowa atmosfera :)
Jakiś czas temu byłam na kontroli u innego stomatologa, który ze zdziwieniem zapytał gdzie się leczę, ponieważ już dawno nie widział tak starannie wyleczonych ząbków.


Naprawdę gorąco polecam i pozdrawiam Panią Doktor :)

2/5
Zaufanie do kompetencji
3,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
3,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
3,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

Witam, wczoraj byłam umówiona na wizytę z dzieckiem. Pani doktor umawia na godziny, niestety nasza wizyta była opóźniona i czekaliśmy dobre pół godziny na swoją kolejkę i dodatkowo gdy przyszedł nasz czas wizyty, Pani doktor bez żadnych tłumaczeń i słowa przepraszam, wpuściła przed nas kolejnego pacjenta. Dopiero na moje pytanie co z moją kolejką, udała zaskoczoną, że czekam i pytała jak się nazywam. (dzień wcześniej dostałam sms-a z przypomnieniem o wizycie, więc moja obecność nie powinna być zaskoczeniem). I niestety mimo wszystko Pani doktor poprosiła na wizytę nie nas lecz ...

Witam, wczoraj byłam umówiona na wizytę z dzieckiem. Pani doktor umawia na godziny, niestety nasza wizyta była opóźniona i czekaliśmy dobre pół godziny na swoją kolejkę i dodatkowo gdy przyszedł nasz czas wizyty, Pani doktor bez żadnych tłumaczeń i słowa przepraszam, wpuściła przed nas kolejnego pacjenta. Dopiero na moje pytanie co z moją kolejką, udała zaskoczoną, że czekam i pytała jak się nazywam. (dzień wcześniej dostałam sms-a z przypomnieniem o wizycie, więc moja obecność nie powinna być zaskoczeniem). I niestety mimo wszystko Pani doktor poprosiła na wizytę nie nas lecz tego nowo przybyłego pacjenta. Takiego lekceważenia pacjenta jeszcze nie widziałam . Jedyne co mi pozostało to podziękować Pani doktor za wizytę

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat