mgr Izabella Kalus

Psycholog

Liczba opinii: 0
Nikt nie ocenił jeszcze tego lekarza.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi mu opinię!
 
Dodaj opinię

O mnie

Wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi uwrażliwiło mnie na różnorodność ludzkich potrzeb. Z wielkim szacunkiem i zrozumieniem staram się podchodzić ...

Wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi uwrażliwiło mnie na różnorodność ludzkich potrzeb. Z wielkim szacunkiem i zrozumieniem staram się podchodzić do każdego jako indywidualności. Wiem, jak ważną rolę odgrywa światopogląd i wartości każdego człowieka, a także jak silna, a jednocześnie krucha potrafi być psychika ludzka. Swoją rolę postrzegam jako towarzyszenie klientom w procesie poszukiwania siebie a także rozwiązań umożliwiających zmianę sposobu funkcjonowania i myślenia. Chcę wspierać odpowiedzialność, autonomię i rozwój swoich klientów oraz wzmacniać ich wiarę i zaufanie do siebie.

Jestem psychologiem, coachem i arteterapeutą, psychoterapeutą w trakcie szkolenia w nurcie ericksonowskim
W swoim życiu zawodowym doświadczenie zdobywałam współpracując z dziećmi i młodzieżą w ramach ośrodków pieczy zastępczej, z rodzinami oraz klientem indywidualnym w ramach wsparcia psychologicznego i poszerzania dobrostanu, jak również prowadząc warsztaty rozwojowe.
Jestem propagatorką psychologii pozytywnej i pracy z klientem opartej o zasoby jednostki. Stale podnoszę swoje kompetencje dokształcając się i uczestnicząc w warsztatach, szkoleniach i konferencjach. Obecnie jestem w trakcie kształcenia psychoterapeutycznego w nurcie ericksonowskim.

Prywatnie jestem żoną z wieloletnim stażem i matką dorosłego już syna, osobą ciekawą świata oraz ludzi i nimi niezmiennie zainspirowana. Rodzina jest dla mnie fundamentem, który pozwala mi rozwijać się i realizować w różnych dziedzinach życia. Lubię podróżować i aktywnie spędzać wolny czas, kreując swoją rzeczywistość. Na równi cenię spotkania z przyjaciółmi i chwile refleksji w samotności.

Do współpracy zapraszam osoby w kryzysie, w depresji, będących w trudnej sytuacji życiowej, z niskim poczuciem własnej wartości, poszukujące siebie, możliwości i rozwiązań, które pozwolą mieć poczucie wpływu i zadowolenia w swoim życiu.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat