lekarz Izabella Wieczorek

1,4
1,4
1,5

Nie polecam, nie miła, nie uprzejma. Brak dobrego podejścia do pacjenta. Warunki w jakich przyjmuje też pozostawiają wiele do życzenia.

Pani doktor (chociaż mam spore wątpliwości jakim cudem uzyskała ten tytuł) ma w zwyczaju mówić do starszych chorych osób " czego ryczysz" , a młodych ludzi którzy przyjeżdżają po pomoc na SOR w Szpitalu Nr.3 w Tarnowskich Górach z ostrymi objawami odsyła z kwitkiem, nie bada WOGÓLE tylko radzi aby udać się do lekarza rodzinnego. Pani doktor proszę się opamiętać !

Najgorszy lekarz z jakim mialem do czynienia. Bez wiedzy żadnej!!! Przepisała mi antybiotyk gdzie wogole nie miało to uzasadnienia! Kupiłem spray do gardła bez recepty i wystarczyło. Bardzo opryskliwa niegrzeczna pretensjonalna. Widzi pacjenta i już jest zła że musi cokolwiek robić. Omijać szerokim nadęty babsztyl

lek. med. Izabella Wieczorek NIE ZASUGUJE NAWET NA OCENE opryskliwe slownictwo idzie w parze z beznadziejna diagnoza po 12h godzinach od wizyty trafilem na oddził chirurgiczny WSP w ktorym przelezalem tydzień !!! nie opisuje calej sytuacji nie chce ponizać tej kobiety jeszcze bardziej !!! PROPONUJE ODEJSC NA EMERYTURE !!!

lek. med. Izabella Wieczorek
PROPONUJE ODEJSC NA EMERYTURE !!!

Lekarz zamiast powiedzieć dzień dobry że zdenerwowanie pyta po co u niej jesteś, poza tym nie dowiemy się nic więcej. Nie tłumaczy co nam dolega, jak przyjmować leki, wystawia tylko kartkę z pozycjami leków za 200 zł i nawet chyba do widzenia nie mówi. Dla mnie tragedia.

Ta kobieta to jakaś pomyłka, nie powinna pracować z ludźmi , do obory bydło badać!!!!! Stanowczo odradzam

Stanowczo odradzam