lekarz Jacek Adamczak

nic dodac nic ująć nie polecam. Bardzo mało czasu poświęcone na wizycie brak odpowiedniego dialogu ( kontaktu) typu pacjent -lekarz . Nie wątpię w umiejętności Pana Adamczaka ale jako lekarza prowadzącego nie polecam.

Jest dobrym fachowcem znającym się na sztuce lekarskiej. Oddany szczególnie poszkodowanym w wypadkach.

leczę się u doktora i jestem bardzo zadowolona ze sposobu przekazywania informacji na temat choroby.Może wizyta nie nalezy do najtańszych ale nie różni się zbytnio od cen innych specjalistow,pozdrawiam KATARZYNA KIERNICKA

wszystko ok!! ludzie piszą tu pierdoły.przekonajcie się sami odwiedzając doktora

cwaniak nie umie rozmawiac z pacjentem gada sam do siebie lub o pierdolach nie zwiazanych z choroba kasuje wedlog twojej kieszeni jesli zna ma swoja apteke obok wic leki z wyzszej polki poleca a zoneczka kasuje najdrozej w lesznie nie polecam jego technik leczenia jesli chodzi o rehabilitacje drogo jak pies a skutek zaden stracilam kupe kasy i nic lepiej a leczenie trwalo pol roku pozdrawiam mimo wszystko niwnych ktorzy wierza ze cuda sie zdarzaja takie jak dok.jacek.jolka