lekarz Jacek Aleksiej

Psychiatra

Gregory-Super lekarz-kompetentny,fachowiec w swojej dziedzinie.Polecam wszystkim w całym kraju.Szczytno Kościuszki 4/6.

Doktor Jacek Aleksiej wrażliwy, cierpliwy, wyrozumiały,miły, budzący zaufanie. Psychiatra jest to jeden z najbardziej odpowiedzialnych zawodów gdzie w rękach lekarza jest być albo nie być pacjenta, a doktor Aleksiej bardzo dobrze to rozumie.

Byłam u kilku specjalistów, ale to co zaoferował mi doktor- cierpliwe wysłuchanie moich problemów, ciepło, przyjazny uśmiech - przerosło mnie. Zastanawiam się na dzisiaj czy potrzebuję tych leków, które dostałam? Może ja potrzebuję tylko rozmowy z doktorem Aleksiejem ? Polecam wszystkim potrzebującym.

Polecam tego lekarza:)dzięki niemu dochodzę do zdrowia,zawsze można na niego liczyć...jest dobrym lekarzem,ma podejście do swoich pacjentów..:)

Fajny lekarz, człowiek, mężczyzna. Jako jedyny psychiatra w powiecie ma naprawdę dużo pracy. Nie można być doskonałym, ale na psychiatrii na pewno doktor się zna :)

Nie polecam. Zupelnie nie interesuje go pacjent. Leki, ktore daje nie pasuja do schorzenia. Nie konsultuje sie z nikim, sam wystawia doagnozy, a jesli czlowiek spyta o kogos innego to twierdzie, ze "to i tak nic nie zmieni". Zero testow, nic, bada ludzi "na oko". A najzwyzej machnie test niby psychologiczny. Dzieki niemu po polrocznym leczeniu zaczelam bac sie z domu wychodzic. Takze... no bez komentarza...

byłam u tego lekarza tylko jeden raz, ale to wystarczyło bym na długo zapamiętała jego życzliwośc i chęć pomocy

Pozdrawiam, dziękuję, życzę szczęścia i sukcesów.

Pozdrawiam, dziękuję, życzę szczęścia i sukcesów.

Polecam lekarza Jacka Aleksieja, ponieważ jest kompetentnym psychiatrą.

Polecam lekarza Jacka Aleksieja, ponieważ jest kompetentnym psychiatrą.