dr n. med. Jacek Bartosik

Traumatolog

Moja historia choroby jest bardzo złożona, ale między innymi wymagała konsultacji ortopedycznej. Pan doktor w pierwszym kontakcie wzbudza respekt. Przeprowadził bardzo dokładny wywiad,więcej pytał niż tłumaczył a ta wiedza akurat jest mi zbędna. Ja też nie dopytywałam nigdy. Pomimo trudnego przypadku nie poddawał się, szukał diagnozy. Reasumując bardzo dobry lekarz.Widać że lubi to co robi,to wyraźnie jego specjalizacja. A ile poświęca czasu? Tyle ile może, bo tam zawsze czekają pacjenci. Ja Pana Doktora polecam i pozdrawiam.

dr bartosik pomogl kilkunastu moim znajomym jeden chlop dzieki niemu ma noge inny poskladane rece -jedna chcieli amputowac w innym szpitalu wiadomo ze nie zawsze pomaga kazdemu jak i inni lekarze -ale jest rzeczowy kolejka w przychodni kopalni sosnica mowi swoje.... nie uwazam ze jest chamem wrecz przeciwniei do tego swietne poczucie humoru ps kazdy ma prawo do swojej oceny ja i kilkunastu znajomych mamy tak a nie inaczej.........

kolejka w przychodni kopalni sosnica mowi swoje....
nie uwazam ze jest chamem wrecz przeciwniei do tego swietne poczucie humoru

100 % fachowiec Jak tak można powiedzieć na lekarza. Potrafi i mówić poważnie i zażartować. Krótko mówiąc złote ręce u "malutkiego" mężczyzny.POLECAM MNIE OPEROWAŁ

Lekarz z "ludzką twarzą",fachowy i uprzejmy,z poczuciem humoru. Gorąco polecam.

Lekarz z "ludzką twarzą",fachowy i uprzejmy,z poczuciem humoru. Gorąco polecam.

Dzieki niemu jestem zdrowy. Gdyby NFZ bylbym kaleka.

Dzieki niemu jestem zdrowy. Gdyby NFZ bylbym kaleka.

cudowny człowiek,idealnie kompetentny specjalista.czuję się bezpiecznie kiedy dr.Bartosik ma dyżur w szpitalu Miejskim w Gliwicach.stała pacjentka.

Dobry fachowiec i człowiek. Zna się na robocie jak mało kto. Polecam.

Dobry fachowiec i człowiek. Zna się na robocie jak mało kto. Polecam.

Lekarz na poziomie. Porady i opieka poprawna. polecam z czystym sumieniem. Fachowiec.

Cham i buc. Miałam okazję w szpitalu go poznać. Do lekarza z powołania dużo mu brakuje. Mnie nie operował na szczęście, ale miałam przyjemność widzieć go pare razy na obchodzie... dla tego faceta zdanie "jak się pani czuje" nie istnieje, czyli w ogóle go nie obchodzę... Nieporozumienie! Odradzam!!!

Wciąż poszukujesz "Traumatolog Gliwice"?

Jana III Sobieskiego 6
42-600 Tarnowskie Góry