dr n. med. Jacek Bartosik

Traumatolog

Bardzo dobry lekarz to mało powiedziane fachowiec który zna sie na swojej robocie. Mi uratował reke z powaznym wieloodłamkowyn złamaniem szybka reakcja z jego strony, expresowa opieka ortopedycznego oddziału i szybki powrót do sprawnosci bardzo mu dziekuje bo nikt inny nie podszedł tak profesjonalnie do tego urazu szacun pozdrawiam

Moja historia choroby jest bardzo złożona, ale między innymi wymagała konsultacji ortopedycznej. Pan doktor w pierwszym kontakcie wzbudza respekt. Przeprowadził bardzo dokładny wywiad,więcej pytał niż tłumaczył a ta wiedza akurat jest mi zbędna. Ja też nie dopytywałam nigdy. Pomimo trudnego przypadku nie poddawał się, szukał diagnozy. Reasumując bardzo dobry lekarz.Widać że lubi to co robi,to wyraźnie jego specjalizacja. A ile poświęca czasu? Tyle ile może, bo tam zawsze czekają pacjenci. Ja Pana Doktora polecam i pozdrawiam.

100 % fachowiec Jak tak można powiedzieć na lekarza. Potrafi i mówić poważnie i zażartować. Krótko mówiąc złote ręce u "malutkiego" mężczyzny.POLECAM MNIE OPEROWAŁ

Dzieki niemu jestem zdrowy. Gdyby NFZ bylbym kaleka.

Dzieki niemu jestem zdrowy. Gdyby NFZ bylbym kaleka.

cudowny człowiek,idealnie kompetentny specjalista.czuję się bezpiecznie kiedy dr.Bartosik ma dyżur w szpitalu Miejskim w Gliwicach.stała pacjentka.

Dobry fachowiec i człowiek. Zna się na robocie jak mało kto. Polecam.

Dobry fachowiec i człowiek. Zna się na robocie jak mało kto. Polecam.

dr bartosik pomogl kilkunastu moim znajomym jeden chlop dzieki niemu ma noge inny poskladane rece -jedna chcieli amputowac w innym szpitalu wiadomo ze nie zawsze pomaga kazdemu jak i inni lekarze -ale jest rzeczowy kolejka w przychodni kopalni sosnica mowi swoje.... nie uwazam ze jest chamem wrecz przeciwniei do tego swietne poczucie humoru ps kazdy ma prawo do swojej oceny ja i kilkunastu znajomych mamy tak a nie inaczej.........

kolejka w przychodni kopalni sosnica mowi swoje....
nie uwazam ze jest chamem wrecz przeciwniei do tego swietne poczucie humoru

Lekarz na poziomie. Porady i opieka poprawna. polecam z czystym sumieniem. Fachowiec.

Lekarz z "ludzką twarzą",fachowy i uprzejmy,z poczuciem humoru. Gorąco polecam.

Lekarz z "ludzką twarzą",fachowy i uprzejmy,z poczuciem humoru. Gorąco polecam.

Cham i buc. Miałam okazję w szpitalu go poznać. Do lekarza z powołania dużo mu brakuje. Mnie nie operował na szczęście, ale miałam przyjemność widzieć go pare razy na obchodzie... dla tego faceta zdanie "jak się pani czuje" nie istnieje, czyli w ogóle go nie obchodzę... Nieporozumienie! Odradzam!!!